Tag:

Rrëfehet Turjan Hysko: Isha i dashuruar me zyshën, ja çfarë ndodhi

13/04/2021

Turjan Hysko ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në programin “Në kurthin e Piter Panit”, ku fëmijët i drejtuan pyetje të ndryshme. Mes të tjerash, ... Read More

Sokol Cikalleshi rrëfen momentin më të vështirë të karrierës, në skenë edhe e bija 3-vjeçare

30/03/2021

Sokol Cikalleshi mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në “Në kurthin e Piter Pan”. E dimë shumë mirë sa i aftë është ai në fushë, ... Read More

‘U dashurova me shoqen’, Spartak Ngjela tregon kur i rrahu zemra për herë të parë: Isha…

29/03/2021

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” ishte avokati Spartak Ngjela. Vogëlushët i drejtuan pyetje nga më të ndryshmet dhe të gjithë ... Read More

Delinda Disha: Tani burri vetëm më vesh, nuk më zhvesh…

22/03/2021

Ka nisur plot humor nata e parë e sezonit të katërt të spektaklit “Në kurthin e Piter Pan”. Aktorja e humorit Delinda Disha ka qenë ... Read More

Mesfushori i Juventus drejt Premier League

21/03/2021

Aaron Ramsey do të largohet nga Juventusi. Mesfushori uellsian nuk bënë pjesë në planet e trajnerit Andrea Pirlo dhe do të shitet gjatë kësaj vere. ... Read More

Dy super portierët në radarin e Lazios

06/02/2021

Lazio është në kërkim të një portieri . Sipas mediave italiane, klubi kryeqytetas është duke tentuar të transferoj një portier. Me Strakoshën që po kalon ... Read More

Dua Lipa mban koncert në Serbi!

11/11/2020

Dua Lipa pritet të mbaj koncert online për adhururesit e saj në Serbi. Ajo paralajmëroi në llogarinë e saj në Instagram se “Studio 2054” është ... Read More

Ronela konfirmon ndarjen nga Young Zerka: Jam më e padashuruar se kurrë

23/06/2020

Ronela Hajati ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin për fëmijë ‘Në Kurthin e Piter Pan’ ku përballë pyetjeve të fëmijëve ka sqaruar ... Read More

Xhensila Myrtezaj flet për divorcin e prindërve: Mamit i është dashur të jetë nënë dhe baba

16/06/2020

Xhensila Myrtezaj ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin “Në kurthin e Piter Panit”, ku për herë të parë foli për divorcin e prindërve ... Read More

“Do më shumë mamin apo vjehrrën”/ Fëmijët vënë në siklet Blendi Klosin: Mamasë suaj i jam lutur shumë

09/06/2020

Mbrëmjen e djeshme i ftuar tek emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, ministri i Turzimit Blendi Klosi është intervistuar nga fëmijët e tij. Aroni dhe ... Read More

Flet shqiptari që shoqëron VIP-at: Nga Ronaldo te Raul Bova, ja si është puna me ta

30/05/2020

“Në vendin tonë VIP quhet politikani, ja ëndrra që kam për vendin tim” – Hajri Kaçi: Një copëz Shqipërie në mes të Italisë Hajri Kaçi ... Read More

Gabimet që bëjnë mësuesit janë të pakorrigjueshme

22/05/2020

“Në rast se ju silleni keq, edhe sikur të mbani dhjetëra leksione morali, ose leksione për nevojën e sjelljes së mirë, nxënësit nuk do të ... Read More