Tag: ndryshme

Milan afër transferimit të ‘snajperistit’ të golave

30/11/2021

Milan po shikon mundësi të ndryshme në treg për të forcuar skuadrën e tyre pavarësisht fjalëve të Paolo Maldinit. U ngritën disa vetulla kur drejtori ... Read More

Gili pozon me Vjollca Haxhiu, vëmendjes merr pamja e tyre

27/11/2021

Me ardhjen e festave të fundvitit, janë xhiruar edhe program të ndryshme argëtuese. E pjesë e këtyre xhirimeve padyshim që janë edhe shumë këngëtarë të ... Read More

“Meshkujt kanë frikë nga unë, nuk më përballojnë”, Arjola Demiri rrëfen eksperiencën e saj

08/11/2021

Kanë vazhduar diskutimet e banorëve të Big Brother VIP lidhur me tema të ndryshme. Ata janë bërë bashkë mbrëmjen e së dielës (7 nëntor) duke ... Read More

Fruti që mbron zemrën dhe lufton plakjen

21/10/2021

Shega mund të integrohet në dietë në mënyrë të ndryshme ofruar shumë përfitime të rëndësishme. Por si ndikon në shëndetin tonë? Mbron kundër radikalëve të ... Read More

Paralajmërimi i shkencëtarëve: Toka po thahet, bota në rrezik

28/05/2021

16:52 | 27 Maj 2021 Shkencëtarët kryesorë në botë që po monitorojnë efektet e ndryshme të klimës kanë një paralajmërim të ri për të gjithë ... Read More

Kështu e përkufizon Angela Martini dashurinë

02/05/2021

Angela Martini publikon imazhe të ndryshme në rrjete sociale e cila arrin të marrë edhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Krahas ... Read More

A jeni gati, këto super ndeshje na presin sot në Premierligë

03/04/2021

Sot në katër terminë të ndryshme do të zhvillohen takimet në Premierligë. Ndeshja e kësaj dite është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në ... Read More

Rakia e arrës shëron gjëndrën tiroide, përshpejton metabolizmin!

21/02/2021

Likeri shërues që e pëlqejnë bash të gjithë. Arrat shërojnë sëmundje nga më të ndryshme, mirëpo ndihmojnë jashtëzakonisht në problemet e gjëndrës tiroide, fytit, rrugëve ... Read More

Lules sa shumë i shkojnë flokët kështu

16/02/2021

Sa shumë i shkojnë Lules flokët kështu. Lulja e Medës po eksperimenton në forma të ndryshme me flokët e saja. Ajo në çdo imazh që ... Read More

Test për sytë tuaj: Cilin numër e shihni këtu?

07/02/2021

Tash e sa kohë në internet përballemi me lloj – lloj testesh të ndryshme, por posaçërisht më interesante janë ato që kanë të bëjnë më ... Read More

Aktori i njohur flet për bullizmin ndaj personazheve publikë dhe çfarë i thonë fansat në rrugë: Si e lë Florin të bëjë ato batuta, bjeri!

05/02/2021

Një fenomen i përhapur masivisht në ekran, në formate të ndryshme televizive është edhe bullizmi ndaj personazheve publikë, ose ndaj atyre që kërkojnë të bëhen ... Read More

Aktori i njohur flet për bullizmin ndaj personazhe publikë dhe çfarë i thonë fansat në rrugë: Si e lë Florin të bëjë ato batuta, bjeri!

05/02/2021

Një fenomen i përhapur masivisht në ekran, në formate të ndryshme televizive është edhe bullizmi ndaj personazheve publikë, ose ndaj atyre që kërkojnë të bëhen ... Read More