Tag: ndryshe

Nuk ju mbron vetëm nga koronavirusi – Ja pse duhet ta merrni me shumicë vitaminën D

22/11/2020

Ja pse duhet ta merrni me shumicë vitaminën D. Vitamina D, e njohur ndryshe edhe si “vitamina e diellit”, nuk ndihmon vetëm kundër koronavirusit, por ... Read More

Kështu i gëzohet Tayna borës së parë

21/11/2020

Ja si e pret borën e parë Tayna. Tayna ka zbuluar se ajo po e shijon motin e ftohtë. Ndryshe nga ditët e tjera, mëngjesin ... Read More

Këto komuna të Kosovës do të mbesin në terr për Vitin e Ri

17/11/2020

Festat e fundvitit sivjet do të festohen më ndryshe se në vitet paraprake. Në disa prej qyteteve të Kosovës, qytetarët nuk do të kenë mundësi ... Read More

Rrëfehet “Zogu Tiranës”: Ja pse më mungojnë shokët e burgut

10/11/2020

Hermes Nikaj ose siç i thërrasin ndryshe “Zogu i Tiranës”, prej 6 muajsh po qëndron në arrest shtëpie me shpresën e mbylljes së çështjes pas ... Read More

E tepron Sara, del në rrugë me veshje transparente me barkë të fryrë

29/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha për darkë

25/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

Rama bëhet romantik/ Lule dhe puthje të zjarrta për përvjetorin e martesës me Lindën

24/10/2020

Mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama ka publikuar fotot krejt ndryshe. Duke lënë pas politikën dhe gjithçka tjetër rreth tij, ai është shfaqur si një xhentil ... Read More

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

22/10/2020

Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe në imazhin e ri. Qendresa Bajrami tanimë nuk është emër i panjohur për publikun kosovar. Falë karrierës e ... Read More

Ledri do të bëhet fort xheloz, Sara publikon foto e zhveshur në shtrat!

21/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

20/10/2020

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës. Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ... Read More

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

Kush është 91-vjeçarja që po shëtit botën

21/08/2020

Elena Erkhova ose e njohur ndryshe si Babushka Lena, kursen nga pensioni i saj, shet lule dhe punime dore me një qëllim të vetëm, për ... Read More