Tag: ndonjë

Rina Balaj thekson të pasmet në foton e fundit

13/04/2021

Nuk dihet se kur do të sjell ajo ndonjë këngë të re Reperja Rina Balaj ka postuar një fotografi tepër provokative në rrjetet sociale Këngëtarja, ... Read More

Një ‘mami beqare’, Tuna tregon ku po i kalon pushimet dimërore

26/01/2021

Ka kohë që këngëtarja e njohur nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë ... Read More

Afrim Muçiqi me këngë të re pas shumë vitesh

16/01/2021

Pas shumë vitesh, Afrim Muçiqi me këngë të re. Afrim Muçiqi ka mbi 8 vite që nuk ka sjellur ndonjë këngë të re të shoqëruar ... Read More

Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike

09/01/2021

Arta Bajrami ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, këngëtarja në fjalë aktive di të tregohet në rrjetet sociale. Bajrami ... Read More

Më shumë se gjysmë viti pa asnjë gol nga Muriqi

08/01/2021

Më shumë se gjysmë viti nga goli i fundit i Muriqit për ndonjë klub. Transferimi i Vedat Muriqit te ekipi i madh italian, Lazio bëri ... Read More

S’ka më ekran për Xhemi Shehun, tani është vetëm e Visit dhe e djemve

26/12/2020

“Mua nuk më kthen asgjë në televizion, përveçse mund të ndodhë ndonjë çudi shumë e madhe”, – thotë Xhemi Shehu që në fillim, teksa tentojmë ... Read More

Këto 2 shenja tregojnë se (ndoshta) nuk do t’i mbushni 60 vjeç

04/12/2020

Përveç faktit nëse jeni duke përjetuar ndonjë sëmundje terminale (ose një nga 5 sëmundjet vdekjeprurëse), ju nuk keni asnjë shans që të jeni duke menduar ... Read More

Vajza e Shyhrete Behlulit është ndryshuar krejtësisht, kaq shumë ndërhyrje estetike ka bërë!

06/11/2020

Engjëllusha Salihu ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, paraqitjet e saj të ndryshme, në rrjetet sociale nuk është se ... Read More

Zyrtare: Masat e reja anti-covid hyjnë në fuqi nga nesër

05/07/2020

Ende nuk ka ndonjë komunikim zyrtar pas mbledhjes së Qeverisë e cila filloi në ora 18:00 e temë diskutimi kishte masta e reja anti-covid. Veçse ... Read More

A mund ta gjeni macen e fshehur në këtë foto?

11/06/2020

Macet e kanë aftësi të lindur fshehjen perfekte në ndonjë cep të shtëpisë. Kjo afëtsi i bën ato misterioze dhe interesante. Kjo foto e mëposhtme ... Read More

FOTOT e para 49 viteve të Kryeministrit, ja si ngjante Rama kur ishte një fëmijë

03/06/2020

Kishit parë ndonjë fotografi të Kryeministrit, Edi Rama, në moshë kaq të vogël? Ne na u dukën aq të bukura dhe aq të qeshura këto ... Read More

A e dini çfarë ka brenda kësaj pjese të kabllos tuaj?

02/06/2020

A e dini pse kablloja e laptopit ose e ndonjë pajisje tjetër e ka këtë pjesë në formë cilindrike në fund? Duket se pothuajse të ... Read More