Tag: ndodhi

Pas asaj që ndodhi mbrëmë, reagon agjenti i Salah, paralajmëron largimin?

05/03/2021

Reagon agjenti i Salah pas asaj që ndodhi mbrëmë, a po e paralajmëron largimin? Mohamed Salah mund të jetë duke luajtur sezonin e fundit në ... Read More

Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, vjen reagimi nga Labinot Tahiri

05/01/2021

Këngëtari Labinot Tahiri lutet që të mos ketë viktima nga shpërthimi që ndodhi në Ferizaj. Një bombolë e gazit ka shpërthyer në një qendër tregatre ... Read More

Ndodh e papritura: Tea pezullohet nga emisioni “Përputhen”, nuk do ta besoni arsyen

04/01/2021

Tea pezullohet nga Përputhen, ja çfarë ndodhi! Produksioni i “Përputhen” ka vendosur pezullimin e Teas nga emisioni. Por çfarë ndodhi? Si fillim ne menduam se ... Read More

Ky është momenti kur konkurrenti e rrëzon përtokë shef Renaton

12/12/2020

Një konkurrent i “Hell’s Kitchen” e ka rrëzuar përtoke shef Renato. Gjithçka ndodhi kur shef Renato hedh tiganin me patate të Eusebios, ndërsa ky i ... Read More

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

22/10/2020

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Engjëllushës e Leartës? Një nga prurjet muzikore që bëri bujë pa u publikuar ishte bashkëpunimi mes Engjëllusha Salihut dhe Learta ... Read More

E qëlloi me dorezë hekuri, zbardhen detaje nga sherri mes dy aktorëve të njohur

28/04/2020

Detaje të reja janë zbardhur nga sherri që ndodhi ditën e djeshme mes dy aktorëve të humorit Ledio Lako dhe Gent Hazizi, ku u përdorën ... Read More

Zyrtare/ Coronavirusi prek edhe futbollin, shtyhet ndeshja Juventus-Inter, ja kur do të luhet

29/02/2020

Pritej ajo që ndodhi dhe që u lajmërua vetëm pak çaste më parë! Me një dekret të qeverisë së Italisë, janë spostuar të pesta ndeshjet ... Read More

Në Fushë-Kosovë qytetari e terë mishin në ballkon

13/01/2020

Në vendin tonë shpesh shohim gjeste e ndodhi nga më të ndryshmet. Shqiptarët shquhen si popull interesant dhe kreativ. Por, një gjest i një kosovari ... Read More

Horoskopi: Si do të jetë dashuria për vitin 2020

02/01/2020

Në fund të vitit ne shpesh raportojmë se çfarë ndodhi në atë që sapo mbaroi dhe gjithmonë pyesim veten se çfarë do të ndodhë në ... Read More

Apeli i nënës: Kujdes, kjo lule që mbani në shtëpi është vdekjeprurëse

28/10/2019

Pasi i ndodhi fatkeqësia me fëmijën e saj, nëna e djaloshit e shpërndau këtë informacion për të gjithë që të ruajnë fëmijët dhe veten nga ... Read More

Kjo grua përfundoi në koma prej kremit kundër rrudhave

15/09/2019

Mësohet se gruaja pësoi helmim nga mërkuri. Si ndodhi ngjarja? Gruaja kishte pësuar komplikacione dhe kishte shkuar në urgjencë. Ajo tha se i ishin mpirë ... Read More

Të mbijetuarit e masakrës së Dubravës, rrëfejnë tmerrin e përjetuar 20 vite më parë (Video)

22/05/2019

Dy dekada pas masakrës së Dubravës, në burgun ku ndodhi ky krim, rrëfejnë ata që shpëtuan.  Pesë ditët e tmerrit, të mbijetuarit i kanë të ... Read More