Tag: ndodhet

“Budallallëku nuk ka brirë”, Rudina Magjistari i kthehet ndjekëses që e kritikoi për videon

06/01/2021

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari duket se po i shijon pafund pushimet në Brezovicë, ku ndodhet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën. Së fundmi, Rudina ... Read More

“Flamë e keqe”, infektohet me Covid këngëtari i njohur, pubikon foton me maskë oksigjeni nga spitali

30/12/2020

Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me koronavirus, dhe ndodhet i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” të njohur ndryshe si spitali Covid 2 në Tiranë. Lajmin ... Read More

I infektuar me Covid-19, përkeqësohet gjendja shëndetësore e Bujar Qamilit, shtrohet me urgjencë tek ‘’Infektivi’’

23/12/2020

Këngëtari I dashur për publikun, Bujar Qamili është infektuar nga COVID19 dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Burimet bëjnë me dije se Qamili është ... Read More

Tronditet Shqipëria para Bjellorusisë, Elseid Hysaj rezulton pozitiv me COVID-19

17/11/2020

Elseid Hysaj ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Kështu ka njoftuar skuadra e Napolit. Hysaj ndodhet në grumbullim te Kombëtarja e Shqiptare, dhe në testimet e fundit është konfirmuar infektimi ... Read More

Prestigjozja greke shkruan për pushimet e Rita Orës, nuk “harron” origjinën shqiptare të këngëtares

25/08/2020

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ndodhet me pushimeve në Korfuz me shoqërinë dhe të dashurin e ri, Romain Gavras. Origjina e të dashurit ... Read More

“Dua mamin”, në gjendje jo të mirë shëndetësore, Bebe Rexha do t’i nënshtrohet operacionit

07/08/2020

Këngëtarja Bebe Rexha prej ditësh ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore, pasi vuan nga infeksioni i sinusit. Bebe ka treguar se ka vështirësi në ... Read More

“Puuu çfarë beli”, Olta Gixhari tregon fjalën që s’po e përdor gjatë pritjes së ëmbël

05/06/2020

Aktorja Olta Gixhari po e shijon pritjen e ëmbël në Spanjë, aty edhe ku ndodhet prej disa kohësh së bashku me partnerin e saj. Shtatzania ... Read More

U mërzit me partneren nga izolimi në shtëpi, Klajdi Haruni: Do të çoj 6 muaj tek jot’ëmë

15/05/2020

Po ashtu si pjesa tjetër e qytetarëve dhe këngëtari Klajdi Haruni ndodhet i zoluar në banesë prej më shumë se 2 muaj, si rrjedhojë e ... Read More

Evi Reçi feston ditëlindjen në karantinë: Pandemia nuk pyet, mbyll kufij dhe përqafime

30/04/2020

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka festuar ndryshe këtë herë ditëlindjen, pasi ndodhet në izolim për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19. Sot pikërisht ... Read More

Hana në hapat e prindërve, Loredana ndan me ndjekësit video të vogëlushes pranë pianos

24/04/2020

Reperja e njohur Loredana ndodhet në Zvicër së bashku me vajzën e saj Hana. Ajo është gjithmonë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto apo ... Read More

“Vetëm policët nuk ja dua Spanjës”, Olta Gixhari:Më kërkojnë adresën ku jetoj, më kërkojnë numrin e telefonit, u çmenda

22/04/2020

Aktorja Olta Gixhari ndodhet e izoluar në Spanjë, ku po jeton së bashku me partnerin e saj. Në një lidhje direkte me “A2”, aktorja  tregoi ... Read More

Në vijën e parë të luftës ndaj COVID-29/ E ëma e Rita Orës: Kam frikë se mund të infektoj vajzat

15/04/2020

E ëma e këngëtares me famë botërore Rita Ora, Vera Ora ndodhet në vijën e parë të luftës ndaj COVID-19. Vera Ora e cila është ... Read More