Tag: ndjekësit

Interi e shfrytëzon gabimin e Milanit, shënon fitore ndaj Parmës

04/03/2021

Inter e ka shfrytëzuar gabimin e Milanit. Gjashtë pikë larg ndjekësit më të afërt, Milanit – Interi po vazhdon në rrugën e duhur drejt titullit ... Read More

Motrat Ismajli ‘ndezin’ rrjetin, shfaqen më provokuese se kurrë

01/03/2021

Motrat Ismajli ‘tërbojnë’ ndjekësit. Zanfina Ismajli ka zgjedhur një fotografi të veçantë për të uruar motrën e saj, Emën, në rastin e ditëlindjes. Të veshura ... Read More

“Familja jonë po shtohet”, blogerja shqiptare jep lajmin e ëmbël: Nënë për herë të tretë

28/02/2021

Vjosa Muriqi, blogerja shqiptare ka ndarë një lajm shumë të ëmbël me ndjekësit në rrjetin e saj social Instagram. Ajo ka bërë të ditur se ... Read More

Robert Aliaj humb të vëllanë dhe përlot me mesazhin prekës

13/01/2021

Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i ... Read More

Melinda provokon me të pasmet bombastike

27/12/2020

Melinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara. Melinda Ademi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale. Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka ... Read More

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na ‘sherojë’ dashuria!” Rudina Dembacaj poston kartolinën familjare për festa

25/12/2020

Rudina Dembacaj ka uruar ndjekësit për Krishtlindje me disa foto familjare krah vajzës së saj, Viktorias dhe partnerit Mark Frrokut. Të tre ata kanë pozuar ... Read More

Adrola Dushi super seksi për Krishlindje

24/12/2020

Adrola Dushi rrëmben vëmendje pothuajse me çdo gjë që ndan me ndjekësit në rrjete sociale. Artistja, e cila ka shume ndjekës në Instagram, së fundmi ... Read More

Kjo është fjala e parë vajzës së Loredanas dhe Mozzik

14/12/2020

Loredana tregon fjalën e parë të vajzës së saj. Reperja Loredana Zefi me ndjekësit e saj ka ndarë një detaj, që shumëkush nuk e ka ... Read More

Këngëtari Genc Prelvukaj infektohet me COVID-19, ja gjendja e tij

08/12/2020

Reperi i njohur, Genc Prelvukaj ka njoftuar sot për ndjekësit e tij në rrjete sociale se është infektuar me Covid-19. Këngëtari ka hasur disa probleme ... Read More

Ronela Hajati flet për dashurinë: E pakontrollueshme, të shkëlqejnë sytë

07/12/2020

Ronela Hajati së fundmi zhvilloi një intervistë me ndjekësit në formën e ‘Ask me question’ ku ju është përgjigjur disa pyetjeve nga ndjekësit. Ndër të ... Read More

Ledri Vula prek me fjalët për ish-ushtarin e UÇK-së: Është një frymë prej shumë frymëve që kanë luftu për lirinë e vendit

19/11/2020

Reperi i njohur Ledri Vula ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ një video emocionuese të ish-ushtarit të UÇK-së, Avni Kastrati teksa rrëfen përjetimet e tij ... Read More

E veshur me bikini dhe provokuese, Tayna ka një urim special për veten

10/11/2020

Reperja e njohur Tayna, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së saj. Reperja e cila numëron mijëra ... Read More