Tag: mungon

Reali publikon listën e të ftuarve ndaj Elches, mungon ylli i madh

29/10/2021

Reali publikon listën e të ftuarve ndaj Elches, mungon Benzema. Real Madridi do të zhvillojë xhiron e radhës ndaj skuadrës së Elches, të shtunën nga ... Read More

Lajm katastrofal për Chelsean, u lëndohet super ylli

09/10/2021

Dëmtohet Lukaku, mungon në finalen për vendin e tretë. Romelu Luaku nuk do të luajë në finale për vendin e tretë të edicionit të dytë ... Read More

Vjen konfirimi, ja sa muaj do të mungoj Granit Xhaka

29/09/2021

Granit Xhaka mungon tre muaj Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, do të mungojë tre muaj për shkak të lëndimit të pësuar në ndeshjen me Tottenhamin ... Read More

Vesa Luma përkujton të atin në përvjetorin e tij të lindjes: “Na mungon baba”

28/09/2021

“Na mungon baba”, Vesa Luma përkujton të atin në përvjetorin e tij të lindjes. Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, rreth pesë vite më parë i kishte ... Read More

Çka po ndodh me Messin? Mungon në ndeshjen e nesërme të PSG-së

21/09/2021

Messi mungon në ndeshjen e nesërme të PSG-së. Paris Saint-Germain do të jetë pa Leo Messin në ndeshjen ndaj Metzit, të mërkurën nga ora 21:00. ... Read More

Fabrizo Romano i jep lajmin e keq tifozëve të Milanit për Ibrahimoviçin

14/09/2021

Probleme për Milanin, Ibrahimovic mungon ndaj Liverpoolit Milan nesër e luan ndeshjen e parë ë fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pas shumë viteve. ... Read More

Ibrahimivic i bën “diss” Messit dhe Ronaldos:”Thellësisht mendoj se jam më i miri në botë”

11/09/2021

Ylli Milanit, Zlatan Ibrahimovic këmbëngul se është Topi i Artë që i mungon, ndërsa Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo nuk kanë asgjë më shumë se ... Read More

Morena Tarakut kush po i mungon kaq shumë?

09/09/2021

Kush po i mungon kaq shumë Morena Tarakut? Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuar në show bizin shqiptar por edhe më gjërë. ... Read More

A ju kujtohet Mirsa Kërçeli? Kështu shijon momentet e mira me bashkëshortin dhe fëmijët

30/08/2021

Mirsa shijon momentet e mira me bashkëshortin dhe fëmijët. Mirsa edhe pse mungon në karrierë, momentet e mira me familjen nuk i ndal asnjëherë, shkruan ... Read More

Konfirmohet se sa do të mungojë Pique te Barcelona

22/08/2021

Konfirmohet lëndimi i Pique, mungon në ndeshjen e radhës. Gerard Piqué duhej të zëvendësohej pas gjysmë ore në ndeshjen kundër Athletic pasi vuajti nga shqetësimet ... Read More

Koeman sërish flet për Messin

22/08/2021

Pas barazimit ndaj Bilbaos, Koeman e pranon se i mungon Messi. Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim 1:1 me Athletic Bilbaon në ... Read More

James Rodirguez gëzon Milanin me deklaratën e bërë

31/07/2021

James Rodriguez pëlqen kalimin në Serie A: Më mungon vetëm ai nga kampionatet e mëdha. James Rodriguez pritet të largohet nga Evertoni pas vetëm një ... Read More