Tag: mungesa

Ndeshja ndaj Juventus, Milan me mungesa të mëdha

04/01/2021

Milani me mungesa të mëdha edhe kundër Juventusit. Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer, Matteo Gabbia dhe Alexis Saelemakers janë stërvitur të veçuar në prag të ndeshjes ... Read More

Milani në telashe të mëdha, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme

30/12/2020

Milano me mungesa, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme. Mediat nga Italia bëjnë të ditur që Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer dhe Alexis ... Read More

Koeman publikon listën kundër Eibarit, mungon ‘baba’ i ekipit

29/12/2020

Barcelona publikon listën e futbollistëve të ftuar, konfirmohet mungesa e Lionel Messit. Klubi i Barcelonës sonte do të luaj kundër Eibarit në ora 19:15. Kjo ... Read More

Milan udhëton në Sassuolo më shumë mungesa

19/12/2020

Milan më shumë mungesa. Milan ka udhëtuar sonte në Sassuolo dhe për ekipin e parë ata kanë ftuar edhe lojtarë të ri nga akademia Sipas ... Read More

Formacionet zyrtare: Manchester City me disa mungesa ndaj Southamptonit

19/12/2020

Manchester City me disa mungesa ndaj Southamptonit – formacionet zyrtare. Southamptoni dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin në kuadër të javës së ... Read More

Milan me mungesa të mëdha kundër Fiorentinës, formacionet

29/11/2020

Milani pa Ibrahimovicin dhe me shumë mungesa të tjera kundër Fiorentinës. Milani do të mbështetet në Ante Rebic, Brahim Diaz dhe Sandro Tonali në një ... Read More

Mumgesa të mëdha në formacionin e Kosovës ndaj Sllovenisë

15/11/2020

Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë. Përfaqësuesja e Kosovës do të duhet të përballet me Slloveninë pa shumë lojtarë të rëndësishëm, ... Read More

Sahiti jep lajme të këqija për tifozët ‘Dardan’ para takimit me Slloveninë

14/11/2020

Sahiti: Kemi shumë mungesa, ndeshja me Slloveninë shumë e vështirë. Ndihmës trajneri i Kosovës, Muharrem Sahiti iu drejtua mediave në konferencë për shtyp, një ditë ... Read More

E pranon Challandes: Kohëra të vështira për Kosovën

10/11/2020

Ndeshjet e nëntorit e gjejnë Kosovën me shumë mungesa të lojtarëve kyç në formacionin startues. Bernard Challandes thotë se ndeshjet e nëntorit po vijnë në ... Read More

Ronaldo del 18 herë pozitiv në koronavirus

29/10/2020

Ronaldo vazhdon të përballet me pandeminë e koronavirus. Crisitano Ronaldo ishte mungesa e madhe e Juventusit në sfidën kundër Barcelonës. Portugezi nuk mundi të paraqitej ... Read More

 Kosova në lot, Maqedonia e Veriut i prish ëndrrën për në Europian

08/10/2020

Mbeti thjesht një ëndërr kualifikimi i Kosovës në Europian. “Dardanët”, të kushtëzuar nga mungesa e shumë titullarëve, u mposhtën 2-1 nga Maqedonia e Veriut në ... Read More

Një tjetër aktore braktis Portokallinë e TCH

19/09/2020

Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Emra të njohur nga trupa e aktorëve kanë dhënë ... Read More