Tag: mundshme

Barcelona – Juventus, formacionet e mundshme

08/12/2020

Formacionet e mundshme: Barcelona – Juventus. Sonte (e martë) do zhvillohet super sfida mes Barcelonës dhe Juventusit, në kuadër të xhiros së fundit të fazës ... Read More

Liverpooli dhe Ajaxi në përballje të drejtpërdrejtë për kreun e grupit

01/12/2020

Formacionet e mundshme: Liverpooli dhe Ajaxi në përballje të drejtpërdrejtë për kreun e grupit. Liverpooli dhe Ajaxi zhvillojnë ndeshjen e xhiros së pestë në kuadër ... Read More

Formacionet e mundshme: Monchengladbach- Inter

01/12/2020

Formacionet e mundshme: Vetëm fitorja ndaj Monchengladbachut mban gjallë shpresat e Interit. Borussia Monchengladbachu dhe Interi zhvillojnë ndeshjen e xhiros së pestë në kuadër të ... Read More

Barcelona pa Messin ndaj Dynamo Kievit

24/11/2020

Formacionet e mundshme: Barcelona pa Messin ndaj Dynamo Kievit. Barcelona ka udhëtuar në Ukrainë për ndeshjen e xhiros së katërt të fazës grupore të Ligës ... Read More

Shqipëri – Kosovë, formacionet e mundshme

11/11/2020

Formacionet e mundshme: Shqipëri – Kosovë. Ndeshja miqësore mes Shqipërisë dhe Kosovës do të zhvillohet gjatë ditës së sotme në ”Elbasan Arena”, me fillim nga ... Read More

Formacionet e mundshme Juventus- Barcelona

28/10/2020

Juventus – Barcelona, formacionet e mundshme. Sot do të zhvillohet një nga ndeshjet më interesante të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, mes Juventusit ... Read More

Celtic-Milan, formacionet e mundshme

22/10/2020

Formacionet e mundshme: Celtic-Milan, Ajeti pritet të jetë startues. Milani është mysafir i Celticut në ndeshjen e parë të fazës grupore në Ligën e Evropës, ... Read More

U përfol se ishte shtatzënë, Genta Ismajli poston foto nga palestra dhe shuan zërat

19/09/2020

Genta Ismajli këto ditë është përfolur për një shtatzëni të mundshme. Këngëtarja muajt e fundit ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Artistja sjell ... Read More

Prodhohet vaksina anti-koronavirus

15/07/2020

Vaksina e mundshme për të parandaluar Covid-19 duket se është në fazat finale të saj. Kështu njoftoi mbrëmjen e sotme firma Moderna në SHBA. Sipas ... Read More

Ja shenjat që tregojnë se mund ta keni kaluar koronavirusin, dhe të mos e keni kuptuar

09/04/2020

Është e mundshme që coronavirusin, së paku, siç konstatojnë ditëve të fundit ekspertët, e keni kaluar duke qëndruar në këmbë. Ekspertët theksojnë që ekziston mundësia ... Read More

Pirja e kafes natën nuk ju lë pa gjumë

07/08/2019

Sipas një studimi të ri, është gjetur se pirja e alkoolit është shumë më e mundshme të ua prish ciklin e gjumit se sa kafeja. ... Read More

Nuk ua ka thënë askush, por ky produkt gjatë depilimit po iu shkatërron

17/06/2019

Mund të kesh vite të tëra që depilohesh me mënyrën më të thjeshtë të mundshme, me brisk, dhe ndoshta mendon se tanimë e ke përvetësuar ... Read More