Tag: Mozzik

Mozzik përqafon personin më të veçantë në jetën e tij

07/03/2021

Mozzik nis ditën në përqafim të personit të veçantë në jetën e tij. Reperi shihet shumë i lumtur. Mozzik ka publikuar një fotografi pranë vajzës ... Read More

Pas ribashkimit, Mozzik dhe Loredana udhëtojnë drejt Dubait me vogëlushen e tyre

15/02/2021

Pak javë më parë, çifti i njohur, Mozzik dhe Loredana konfirmuan lajmet se ata janë ribashkuar pas shumë muajsh të ndarë nga njëri-tjetri. Dyshja duket ... Read More

Zbulohet gjithçka, Mozzik dhe Loredana po i kalojnë pushimet bashkë në këtë vend luksoz

15/02/2021

Nuk fshihen më, Loredana e Mozzik bashkë në Dubai më vajzën e tyre. Çifti Loredana e Mozzik bashkë me vajzën e tyre Hana , ikën ... Read More

Mozzik është kaq romantik, bën dhuratën më të mirë për këtë vajzë

13/02/2021

Mozzik bëri dhuratën romantike për këtë vajzë. Reperi i njohur kosovar, dhe jo vetëm është një ndër emrat më të dashur të skenës muzikore për ... Read More

Mozzik e Loredana sërish bashkë, ja në cilin vend tani

30/01/2021

Mozzik e Loredana së bashku në Tiranë. Mozzik dhe Loredana janë dyshja më e komentuar e momentit për shkak se përfliten ende për ribashkimin e ... Read More

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Ju befason me këtë postim

22/01/2021

Ditëve të fundit në mediat rozë po përflitet për një ribashkim të dyshes Mozzik – Loredana. Disa faqe të fansave të Loredanës kanë postuar një ... Read More

A e konifrmoi Mozzik ribashkimin me Loreadnën përmes këtij postimi?

16/01/2021

Me këtë publikim, Mozziku konfirmon ribashkimin me Loredanën? Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi kanë vazhduar të komentohen shumë edhe pasi e konfirmuan ndarjen.Dyshja kohën e ... Read More

Loredana konfirmon rikthimin me Mozzik/ Fotoja e çiftit në krah të njëri-tjetrit

09/01/2021

Prej kohësh po përflitej se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar e madje çifti u fotografua bashkë disa herë. Mirëpo në një intervistë për “Prive”, reperi ... Read More

Mozzik na prezanton me tatuazhin më të ri

08/01/2021

Mozzik është njëri ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend. Ai vazhdon të sjellë projekte shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo. Mozziku ... Read More

Mozzik e thotë direkt: Nuk jam bashkuar me Loredanën

05/01/2021

Mozzik e thotë troç: Nuk jam bashkuar me Loredanën. Përgjatë ditëve të fundit në media është përfolur se Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar. Dyshja janë ... Read More

A e keni ditur se Mozzik është kaq poet? Këto janë fjalët rrënqethëse të tij për ditëlindjen e Hanës

18/12/2020

Mozzik shkruan fjalë rrënqethëse për ditëlindjen e Hanës. Mozzik është një ndër reperat më të njohur në showbizin kosovar. Ai me përkushtimin e madh në ... Read More

Hashim Thaçi në Hagë, Endriti shkon në këtë vend me Mozzikun

05/12/2020

Ja çfarë bënë i biri me reperin Mozzik. Mozzik është reperi senzacional që ka arritur famë të jashtëzakonshme në vend, por edhe në shtete të ... Read More