Tag: motra

Motra e Ronaldos ‘trondit’ rrjetin, publikon foto të Messit duke iu përulur vëllaut të saj

10/12/2020

Motra e Ronaldos publikon foto të Messit duke iu përulur portugezit. Motra e Cristiano Ronaldos, Elma Aveiro, e ka postuar një fotografi të Lionel Messit ... Read More

Me grim si të nuseve motra e vogël e Adelinës

09/12/2020

Motra e Adelines e vogël por grimin si të nuseve. Adelina Tahiri është këngëtarja e dashur e cila merr pëherë vëmendje me këngët dhe postimet ... Read More

Një super-femër si motra e Albatritit, lë ‘gojëhapur’ në pamjen e fundit

03/12/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More

Motra e Leonorës kështu e respekton vjehrrën e saj

15/11/2020

Motra e Leonorës i ka disa fjalë për vjehrrën e saj. Blerta Jakupi është motra e këngëtares së njohur e cila jo rrallë herë është ... Read More

Kunata e Egzonës vishet e rregullohet bukur, po duket si ‘kukull’

13/11/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More

Harrojeni Adelinën, shikojeni motrën e saj se si vallëzon ‘belly dance’

11/11/2020

Motra e Adelina Tahirit habitë me vallëzimin e saj ‘belly dance’. Këngëtarja, Adelina Tahiri ndonëse është shkëputur nga prurje të reja muzikore, ajo është mjaft ... Read More

Në moshën 36 vjeçare i vdes motra aktorit të njohur

27/10/2020

Aktorit të njohur i vdes motra në moshën 36 vjeçare. Motra e aktorit të popullarizuar amerikan, Jamie Foxx, ka vdekur ditën e djeshme (e hënë). ... Read More

Motra e Albatritit bën një ndryshim në pamje, ja si po duket tani

21/10/2020

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit. Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në ... Read More

‘’Motra është më e mirë se ti’’, Dojna Mema shpërthen ndaj ndjekëses: Injorancë…

11/09/2020

Mikela, motra e moderatores së njohur Dojna Mema është bërë e njohur së fundmi, pasi shfaqet në shumë story në Instagramin e moderatores. Mikela ka ... Read More

Kjo është arsyeja pse motra e madhe është më inteligjente

10/07/2020

Ndoshta motra më e madhe e Mozartit ose motra e Karl Marx nuk do të pajtohen, por sipas asaj që zbulojnë studime autoritative, duket se ... Read More

Shpikja e thjeshtë që i bëri dy motrat milionere

25/10/2019

Bianca dhe Bridget Roccisano janë dy motra që kanë krijuar një shpikje të veçantë që tani ka nisur t’u japë me miliona euro fitime. Prej ... Read More

Zbulohen dy “motra” të Tokës

23/06/2019

Toka ka dy ”motra” të reja. Ato janë dy planete potencialisht të banueshme jo shumë larg Sistemit Diellor, pak më shumë se 12 vjet dritë ... Read More