Tag: mosmarrëveshje

Horoskopi ditor, e hënë 6 korrik 2020

06/07/2020

DashiDite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre te t’i zgjidhni ato para se ... Read More

Sulmon një femër, iu gjendet drogë në banesë

27/05/2019

Një femër në Prishtinë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje ishte sulmuar fizikisht i dyshuarit mashkull K/Shqiptar, e cila si pasojë e sulmit ka pësuar ... Read More

Burri sulmon bashkëshorten në Prishtinë

26/05/2019

Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në Prishtinë. Sipas raportit të Policisë, viktima si pasoj e ... Read More

Pranon mesazh kërcënues, lajmëron policinë

10/05/2019

Një person nga Fushë Kosovë, ka informuar se pas një mosmarrëveshje lidhur me furnizimin me material ndërtimor është kanosur përmes telefonit me SMS nga një ... Read More

Mosmarrëveshje në komunikacion, ia thyejnë xhamin e autobusit

10/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje që kanë pasur në komunikacion. Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë. “Janë arrestuar dy ... Read More

Rrahin familjarin, tre të arrestuar në Pejë

28/04/2019

Tre persona janë arrestuar në Pejë, të cilët pas një mosmarrëveshje kanë rrahur dhe goditë me mjete të forta familjarin e tyre, i cili ende ... Read More

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë

25/04/2019

Një person është arrestuar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e ka sulmuar bashkëshorten e tij e cila i pasojë e sulmit ka pësuar lëndime ... Read More

Sulmohet një person në Pejë

20/04/2019

Një person ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga një person tjetër. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ... Read More

Reagimi i Cardi B kur e pyesin nëse do të bashkëpunojë me Nicki Minaj

14/04/2019

Kohë më parë bëri bujë në medie një mosmarrëveshje mes Cardi B dhe Nicki Minaj. Cardi B dhe Nicki Minaj edhe pas sherrit që patën ... Read More

Sulmon gruan në Prishtinë

12/04/2019

Një person është arrestuar pasi që pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 19:30, në Prishtinë. ... Read More

I mituri therë me thikë një person në Prizren

11/04/2019

Një i mitur, pas një mosmarrëveshje ka therur me thikë një person tjetër. Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 08:00, ... Read More

Sulmon bashkëshorten, arrestohet

15/03/2019

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale e kishte sulmuar bashkëshorten e tij viktimën femër K/Shqiptare e cila ... Read More