Tag: moderatorit

Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

13/01/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Nusja e Shpëtimi zbulon më shumë se ç’duhet me këtë veshje të lëkurës

04/01/2021

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut. Me paraqitjet e saj plot stil arriti të ... Read More

Qëndresa vishet në fustan të shkurtër, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

13/12/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

E veshur me kompletet më të bukura, nusja e Shpëtimit po duket si zonjë e vërtetë sonte

10/12/2020

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut. Me paraqitjet e saj plot stil arriti të ... Read More

Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit

02/12/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Nusja e Shpëtimit shfaqet e veshur me fustanin më të bukur, po shkëlqen me këtë pamje

01/12/2020

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut. Me paraqitjet e saj plot stil arriti të ... Read More

Kush e lumturoi kaq shumë Qëndresën?

19/11/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi ‘sekretin’

30/10/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Bashkëshortja e Arian Çanit shfaqet për herë të parë në ekran, ja detajet që zbuloi rreth familjes

27/02/2020

Denistja-pediatre Enida Petro, bashkëshortja e moderatorit të njohur Arjan Çani është shfaqur si rrallëherë në ekran pasditen e sotme.  E ftuar tek “Rudina”, Enida rrëfeu ... Read More

E imitoi në emision, Eni Çobani i drejtohet Agron Llakajt: Pres ende një sqarim

15/01/2020

Kohë më parë,mes  jurists së njohur Eni Çobani dhe moderatorit apo aktorit të humorit Agron Llakaj nisi një debat. E gjitha nisi pas imitimit që ... Read More