Tag: moderatoreve

Marina Vjollca me stil sportiv, se kishim parë asnjëherë të veshur kështu

04/03/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Marina shfaqet e veshur me shumë stil, por kush është mashkulli që po e shoqëron?

25/02/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Marina Shkelëqu në fustan plot me xixa, por ja sa pagoi për të

24/01/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Do ta ‘çmend’ Getin, Marina Vjollca realizon fotosesion shumë të ‘zjarrtë’

22/01/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Marina e veshur si zonjë e vërtetë, e la nën ‘hije’ Luanën me këtë pamje

15/01/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Marina kthehet e lodhur nga puna në shtëpi, vjen me poza provokuese nga shtrati

13/12/2020

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Befason Marina Vjollca, kështu duket kur qëndron në shtëpi

12/12/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Marina na prezanton me mbesën, kaq shumë i ka ngjarë

07/12/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Marina bëhet brune, ju habit me dukjen

04/12/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Do të befasoheni, kështu duket Marina kur zgjohet nga gjumi

16/11/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Befason Marina Vjollca, publikon pamje ‘intime’ me burrin

11/11/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

“Lufta e ftohtë” me Xhemi Shehun, Alketa Vejsiu: Nuk merrem me telenovela portalesh!

11/01/2020

Pamela Aliaj – Para katër ditësh nisi e gjithë ‘lufta e ftohtë’ mes dy moderatorëve duke u zgjeruar më pas me personazhe të tjerë, të ... Read More