Tag: moderatoret

Blerona vishet plot stil për të dalë, por ia ‘huq’ kësaj here me grimin

20/11/2020

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më ... Read More

Blerona e veshur me fustan me ‘xixa’, po shkëlqen me këtë pamje

19/11/2020

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më ... Read More

Fjoralba Ponari arrin një tjetër sukses, së shpejti pjesë e një filmi në ‘Netflix’

13/11/2020

Fjoralba Ponari, një ndër moderatoret më të dashura për publikun, ka zbuluar së fundmi disa të reja përket karrierës së saj si dhe jetës private. Përmes ... Read More

Transformimi i ëmbël i Klea Hutës, moderatorja i habit të gjithë me pamjen e re

10/11/2020

Klea Huta, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është rikthyer pas shumë kohësh në ekran. Klea do të moderojë spektaklin “Këngë moj”, ku ... Read More

Me fustan, frizurë, e grim të rëndë, Blerona sonte po duket ‘nusja’ më e bukur

10/11/2020

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më ... Read More

Blerona vishet në fustan të kuq, por mundohet të provokojë me këtë veprim

02/11/2020

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më ... Read More

Blerona vishet provokuese në ditën e Halloween

31/10/2020

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më ... Read More

Kaltrina vishet e tëra në të zezë, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

19/10/2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, ... Read More

Eva Murati tërheq vëmendjen e grekëve, mediat e huaja e krahasojnë me moderatoren italiane

09/10/2020

Eva Murati është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave greke, të cilët i kanë kushtuar ... Read More

Dojna Mema në lidhje me këngëtarin e njohur? Ja fotot që ngritën dyshimet

29/09/2020

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun  është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo, nëse ju kujtohet pak ... Read More

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

Bashkë prej vitesh, Nevina Shtylla konfirmon lidhjen me juristin

10/02/2020

Një ndër moderatoret më të dashura për publikun, Nevina Shtylla është komentuar gjatë në media për karrierën e saj, por edhe për jetën e saj ... Read More