Tag: modele

Gresës së Shyhrtes i ka hije të pozojë si modele

15/11/2020

Sa hije po i ka Gresës së Shyhrtes të pozojë si modele. Gresa Salihu nuk është emër i panjohur për publikun, kjo falë famës e ... Read More

Kaq bukur u rrinë fustanët Edonës dhe Gilit

04/11/2020

Edona e Gili me modele më të mira të fustanave. Edona dhe Gili janë ndër këngëtaret më të mira në skenën muzikore. Përveç që dallohen ... Read More

E trishtë! Modelja 20 vjeçare i jep fund jetës, zbulohet arsyeja

26/10/2020

Një modele britanike i ka dhënë fund jetës në një hotel, pasi shëndeti i saj mendor u përkeqësua, për shkak se ka qenë e abuzuar ... Read More

E zhdukur prej disa muajsh, gjendet e vdekur modelja 24 vjeçare në Meksikë (Emri)

08/10/2020

Një modele 24 vjeçare, e cila ishte rrëmbyer disa muaj më pare, është gjetur e groposur në një varr masiv në veri të Meksikës. Yessenia ... Read More

Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Ndryshoj flokët që burrit t’i dukem vajzë tjetër!

27/06/2020

Në ditët e sotme nuk është më habi të shohim këngëtaret me modele të ndryshme flokësh pothuajse çdo javë, por nga ata që i duhet ... Read More

E apasionuar pas fotove nudo, modelja lë profesionin për t’u bërë infermiere koronavirusi

13/05/2020

Një modele nga Holland ka lënë profesionin e saj, për t’iu bashkuar mjekëve në luftën kundër Covid-19. Sofie Ëoz është e apasionuar pas fotove nudo, ... Read More

Nga modelingu në Australi tek dasma në Bali/ Elita Demiri i rrëfen të gjitha

31/03/2020

Një modele shumë e suksesshme në Australi, ndonëse prej Gostivari ajo ka emigruar atje me familjen e saj. Jashtëzakonisht e suksesshme sa që ka fituar ... Read More

Kështu do të duket iPad i ri me kamerë të trefishtë

31/12/2019

Imazhet e paraqitura tregojnë dy modele iPad Pro me tre kamera të integruara. Ka indikacione që një variant me 12.9 dhe një me 11 inç ... Read More

Këto janë arsyet pse 2020 do të jetë viti i Apple

26/12/2019

Sipas raporteve, Apple mund të lansojë gjashtë modele të veçanta të iPhone 12 në vitin tjetër, ndërsa të hënën analistë nga Wedbush Secures e ndoqën ... Read More

Laptopët LG 2020 Gram bëhen me procesorë të gjeneratës së 10-të Ice Lake

12/12/2019

LG ka zbuluar versionet e laptopëve Gram për 2020 dhe formacioni i ri përfshin modele 17, 15 dhe 14 inç, si dhe një konvertibël 2-në-1. ... Read More

Njihuni me vajzën më e bukur në botë, është vetëm gjashtë vjeç

16/10/2019

Një modele e fëmijëve nga Rusia, e cila është cilësuar si ‘vajza më e bukur në botë’, ka grumbulluar më shumë se 22,000 ndjekës në ... Read More

Google fillon marrjen e gjurmëve të gishtave të përdoruesve

14/08/2019

Veçoria e re është e disponueshme vetëm në modele të zgjedhura të mençura, por së shpejti do të bëhet e disponueshme për të gjithë telefonat ... Read More