Tag: mjaft

Sa shumë i kanë hije Elita Rudit veshjet tradicionale

13/05/2021

Moderatorja është shfaqur mjaft tërheqëse Bukuroshja e njohur, Elita Rudi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Shpesh ajo ndan me fansat fotografi dhe ... Read More

Kështu dukej Dua Lipa kur ishte 15-vjeçare

29/04/2021

Foto e rrallë e Dua Lipes kur ishte 15-vjeçare. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar fotografi e video nga ... Read More

Krizë në çift? Armina Mevlani tregon të vërtetën e lidhjes me Shkëlzenin

23/04/2021

Armina Mevlani, blogerja e njohur është mjaft aktive në rrjtete sociale ku tregon detaje nga jeta e saj. Ajo ka realizuar së fundmi një bisedë ... Read More

Reagon djali misterioz që u pa duke u puthur me Tean, tregon se si qëndron e vërteta

13/04/2021

Personazhi i cili u bë mjaft viral nga kjo video, ka vendosur që të sqarojë Gjatë këtyre ditëve në rrjete sociale dhe media qarkulloi me ... Read More

Momenti kur vaksinohet Adriana Matoshi

30/03/2021

“Vaksinohet” Adriana Matoshi Adriana Matoshi pëlqehet mjaft si aktore. Ajo së fundmi është bërë edhe pjesë e Kuvendit duke qenë një nga deputetet më të ... Read More

Anxhelina shfaqet plot stil në rrjete sociale

29/03/2021

Ajo së fundmi është rikthyer në muzikë. Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon. Ajo paraqitet mjaft me stil ... Read More

Xhensila ju “shkrinë” me foton e fundit

27/02/2021

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me paraqitjen joshëse. Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale. Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive ... Read More

“Sot më theve zemrën”, Adrola Dushi humb personin e shtrenjtë të familjes

12/02/2021

Sot është një ditë mjaft e trishtë për Adrola Dushin, teksa ka humbur një person të shtrenjtë të familjes. Ka qenë vetë Adriola e cila ... Read More

Astronauti paguhet me këtë shifër të parave

03/02/2021

Të jesh astronaut pa dyshim mund të jetë një profesion shumë i bukur dhe mjaft interesant. Por sa paguhet një astronaut? Sipas të dhënave publike, ... Read More

Xheri e ka ditëlindjen, babai i Ledrit e ‘shkrin’ me urimin e tij

01/02/2021

Prindërit e Ledrit janë mjaft të njohur për publikun kosovar. Kjo falë angazhimit të tyre të palodhshëm në RTV 21. Sado të ri që duken ... Read More

Liverpool – Man United, këto pritet të jenë formacionet shartuese

17/01/2021

Sot do të zhvillohen tri ndeshje mjaft interesante në Premierligë, duele që i takojnë xhiros së 19-të. Pra, takimet do të luhen në termine të ... Read More

Nuk e fsheh më, ky është i dashuri i ri i Shkenda Dubovës

17/01/2021

Bukuroshja me prejardhje nga Gjilani, Shkenda Dubova, zakonisht është mjaft e pranishme në faqet rozë, së fundmi edhe për shkak të biznesit të saj, të ... Read More