Tag: mënyrë

Me këtë përbërës, mund të çelni vetë ngjyrën e flokëve!

26/01/2021

Ka një mënyrë më të mirë që vjen direkt nga natyra. Industria kozmetike ofron pafund produkte kozmetike për të hapur ngjyrën e flokëve, por a ... Read More

Testi që ju tregon nëse jeni njeri i mirë apo i keq?

17/01/2021

Je njeri i mirë apo i keq? Ja testi për ta kuptuar Testi që po propozoj është një mënyrë e thjeshtë dhe objektive për të ... Read More

Eliona Pitarka zbulon gjininë e fëmijës në formën më të veçantë (Video)

08/01/2021

Aktorja e humorit Eliona Pitarka ka zgjedhur një mënyrë shumë të veccantë për të zbuluar gjininë e bebes që pret. Ajo ka postuar një video ... Read More

Para ndeshjes me Udinesen, Pirlo del me një deklaratë të papritur

02/01/2021

Pirlo thotë se mbyllën vitin në mënyrë të gabuar. Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj ... Read More

Befason Jonida, e fsheh burrin se po e kap “msyshi”

26/12/2020

Jonida në këtë mënyrë e mbron partnerin e saj nga ‘syri i keq’. Jonida Vokshi ka postuar një Instastory me partnerin e saj Besnik Krapin. ... Read More

River Plate zgjodhi një mënyrë të veçantë për t’i dhënë lamtumirën Diegos

25/11/2020

Rivaliteti i tyre kaloi edhe futbollin, por River Plate zgjodhi një mënyrë të veçantë për t’i dhënë lamtumirën Diegos. Diego Maradona vdiq sot në moshën ... Read More

OBSH kërkon nga udhëheqësit e Samitit G20 të ndajnë vaksinat antiCovid në mënyrë të drejtë

21/11/2020

OBSH kërkon të ndajnë vaksinat antiCOVID në mënyrë të drejtë. Drejtori i Përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë,Tedros Adhanom Ghebreyesus, u bëri thirrje udhëheqësve botërorë ... Read More

Modelja Emina Çunmulaj merr vendimin drastik. Ja çfarë thotë

06/10/2020

Emina Çunmulaj ka gjetur një mënyrë për të mos e shpenzuar kohën kot duke kaluar sa nga një rrjet social në tjetrin. Ish-modelja shqiptare ka ... Read More

Vera e çmendur e personazheve të njohur, KUSH SHKOI KU?

01/09/2020

Vera e 2020-ës nuk ishte parashikuar që të niste dhe përfundonte në këtë mënyrë, të paktën jo për personazhet e njohur, që janë mësuar që ... Read More

Provoni këtë sfidë 14 ditore nëse doni të humbisni 9 kg

20/08/2020

Këtu do ju ofrojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Dhe gjëja më pozitive e kësaj ... Read More

Këto gabime po ua mbushin shtëpinë me baktere

10/07/2020

1. Nuk keni një plan-rutinë pastrimi Filloni dhe mendoni për një mënyrë strategjike të të pastruarit të shtëpisë në mënyrë që të mos lëvizni sa ... Read More

Qofte shtëpie me mish pule – receta speciale, si t’i përgatisni

04/07/2020

Qoftet e shtëpisë me mish pule shoqërohen në mënyrë fantastike me patate të furrës apo pure patatesh. Të përgatitura në shtëpi dhe të skuqura apo ... Read More