Tag: media

Messi do të mungojë edhe ndeshjen e radhës

23/01/2021

Pas incidentit që bëri bujë në media, kur Leo Messi doli nga fusha me karton të kuq në finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Bilbaos, ... Read More

Shkurte Gashi bën gjestin që askush nuk e priste

22/01/2021

Shkurta vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur. Ajo u bë akoma më e pranishme në media pasi u bë nënë, përcjell ORAinfo. Shkurta tashmë ... Read More

Nora shfaqet nga aeroplani privat, ja kush janë dy personat qe po e shoqërojnë

18/01/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Ҫfarë ndodhi me të? Nora Istrefi shfaqet me lot në sy

06/01/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Mozzik e thotë direkt: Nuk jam bashkuar me Loredanën

05/01/2021

Mozzik e thotë troç: Nuk jam bashkuar me Loredanën. Përgjatë ditëve të fundit në media është përfolur se Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar. Dyshja janë ... Read More

Leonora Jakupi e papërmbajtshme në shpenzime/ Rreth 26 mijë euro për një dalje televizive

03/01/2021

Leonora Jakupi është ndër personazhet që rallë shfaqet në media. Ndaj çdo dalje e saj, shoqërohet gjithnjë me shumë sharm. Këngëtarja ishte e ftuar në ... Read More

I hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi kanë diçka për t’i thënë Tunës

02/01/2021

Tuna dhe Patrisi janë ndër dyshet më të përfolur në media, pas lajmeve se i kanë dhëne fund  martesës.Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga ... Read More

Lola dhe Dauti me urimin më të ëmbël për Vitin e Ri

01/01/2021

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik. Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë ... Read More

“Uroj që ky fundvit t’ju gjejë me zemrën plot dashuri”, Vlashent Sata ndan momentet më të bukura me Dojna Memën

30/12/2020

Prej kohësh në media është përfolur se Vlashent Sata dhe Dojna Mema janë në një lidhje, por asnjëri prej tyre nuk e pranoi këtë. Së ... Read More

E mbuluar e tëra me ‘xixa’, Nora mahniti të gjithë me veshjen e fundit

25/12/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Mesazhi prekës i Mbappe për menaxherin Tuchel

25/12/2020

Media të ndryshme kanë bërë të ditur dje se Paris Saint-Germain kanë shkarkuar menaxherin e tyre, Thomas Tuchel. Ylli i kësaj skuadre, Kylian Mbappe, së ... Read More

Nora shfaqet e veshur me fustan të ngushtë, ekspozon të pasmet gjigante!

20/12/2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More