Tag: mbushur

Djali i Shyhretës ja kalon nuses me dukat

19/12/2020

Djali i Shyhrete Behlulit i mbushur dukat. Këngëtarja Shyhrete Behluli i ka rezistuar fuqishëm kohës, duke mbetur emër shumë i dashur, zë i dëgjuar dhe ... Read More

Afronës nuk i bën përshtypjes 28 Nëntori, ja si është veshur sot

29/11/2020

Ja si është veshur sot. Përderisa rrjetet sociale janë mbushur kuq e zi, një gjë e tillë nuk ka ndodh të bashkëshortja e Bleros. Afrona ... Read More

Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

21/11/2020

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut. Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Duke marrë urime të shumta me rastin e ... Read More

Renato Mekolli feston ditëlindjen, zbulohet surpriza e partneres

20/11/2020

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ai ka mbushur 38-vjeç dhe në këtë ditë të veçantë për Mekollin ... Read More

E bija mbush 1 vjeçe, ish-deputeti shqiptar i organizon festën speciale

27/08/2020

Festë në familjen e ish-deputetit Brahimllari. Vajza e tij Siar ka mbushur 1 vjeç, e në këtë ditë të veçantë i ati i ka organizuar ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 17 korrik 2020

17/07/2020

Dashi Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni si mbi re ne krahët e partnerit dhe e ... Read More

Si t’i zhdukim njollat e djersës nga veshjet gjatë verës?

08/07/2020

Përveç gjithë gjërave të bukura, vera është e mbushur me “siklete” të vockla. Siç janë përshembull njollat e djersës në bluzën apo fustanin e ri. ... Read More

Si t’i reduktoni rrathët e zinj poshtë syve

08/07/2020

Tregu është i mbushur me kremra e maska për të redu.ktuar ënjtjen e syve dhe rrathët e zinj poshtë tyre. Këto produkte jo gjithmonë funksionojnë ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 6 korrik 2020

06/07/2020

DashiDite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre te t’i zgjidhni ato para se ... Read More

9 mënyra për të kontrolluar fshikëzën tuaj kur nuk ka tualet afër

30/05/2020

Kur fshikëza juaj është gati gjysmë e mbushur, tashmë do të filloni të ndjeni nxitjen për të shkuar në tualet. Siç e dini shumica, kjo ... Read More

I riu gjerman që po kontrollon kompjuterët e gjithë botës

28/05/2020

Ai sapo ka mbushur 18 vjet. Por, Pierre Tempel, student gjerman i informatikës, mund të kontrollojë fare lehtësisht të gjithë hard-disqet në mbarë botën – ... Read More

Art dhe çudira! Ja disa nga sekretet e njerëzve të mëdhenj

17/05/2020

Bota e artit është e mbushur me çudira që mbase më parë nuk i dinim. Bota e artit është e mbushur me çudira që mbase ... Read More