Tag: mbrëmje

Premtimi i Piolit: Milani im do të reagojë

07/11/2020

Nesër në mbrëmje Milani do të përpiqet të mbrojë vendin e parë në renditje, duke sfiduar Hellas Verona në një ndeshje të vështirë dhe delikate ... Read More

Ibrahimovic i tërbuar me veten dhe ekipin – gjesti nuk u drejtua ndaj Piolit

07/11/2020

Vrapimi i Milanit në 24 ndeshje i pamposhtur mori fund të Enjten në mbrëmje, duke humbur me tre gola në shtëpi kundër Lille. Rossonerët prisnin ... Read More

Milan mori një lajm të keq pas ndeshjes kundër Romës

27/10/2020

Milan mori vetëm një barazim në shtëpi kundër Romës të hënën në mbrëmje. AC Milan do të jetë pa Gianluigi Donnarumma dhe Jens Petter Hauge ... Read More

Milanit i buzëqesh fati para ndeshjes me Romën, ylli i madh mund t’i kthehet për derbi

24/10/2020

Hakan Calhanoglu humbi ndeshjen e Milanit kundër Celtic të enjten në mbrëmje, pas një dëmtimi. Turku ka qenë shumë i rëndësishëm për ekipin në periudhën ... Read More

Ndarja nga jeta e Dorian Tahirllarit, babai i ish-futbollistit: Nuk kishte frikë se do vdiste, më thoshte…

02/06/2020

Një lajm i rëndë tronditi ditë e premte në mbrëmje mbarë opinionin sportiv dhe jo vetëm. Ish-futbollisti i akademisë së Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ndërroi jetë ... Read More

Historia e vërtetë e festës së Halloweenit!

29/10/2019

Kur dëgjon fjalën Halloween, menjëherë në vëmendje ju vjen një mbrëmje argëtuese ku fëmijët duhet të vishen si personazhi i tyre i preferuar, qoftë ai ... Read More

Richarlison shpjegon festimin e njëjtë me Messin, por që e katandisi keq

29/08/2019

17:41 | 08/29/2019 Richarlison shkaktoi një trazirë në rrjetet sociale të mërkurën në mbrëmje duke evokuar kujtimet për festimin e mbajtjes së fanellas si Lionel ... Read More

5 shenjat më xheloze të horoskopit që s’i lënë partnerët të marrin frymë të qetë

28/08/2019

Takime çdo mbrëmje, shëtitje nëpër qytet të kapur për dore, net të tëra të përqafuar në shtrat. Por me kalimin e kohës, streset e jetës ... Read More

Ja pse duhet të ecni në mbrëmje

28/06/2019

Studime të ndryshme tregojnë se nëse ky aktivitet bëhet në mbrëmje mund të jetë më e mirë për ju se sa praktikimi i saj në ... Read More

Më thuaj nga cila anë i mban flokët, të të them disa sekrete

21/06/2019

Vija juaj është në anën e majtëNga mëngjesi deri në mbrëmje, shqetësimi juaj është puna dhe familja. Ju jeni të fokusuar në qëllimin tuaj: të ... Read More

Horoskopi i ditës 25 maj 2019

25/05/2019

Dita e sotme nuk ka për të qenë aq e mirë sa ju e keni ëndërruar. Ne mbrëmje mund t’iu ndodhin edhe probleme. Sektori profesional ... Read More

Familja Lama prej shumë vitesh merret me qepjen e kravatave (Video)

30/04/2019

Elzan Lama, kravatën e parë e ka qepur për mbrëmje të maturës. Këtë e bëri jo se e kishte profesion, por donte diçka më të ... Read More