Tag: mbështetur

10 gjërat që e bëjnë një grua jotërheqëse

27/08/2020

Mbështetur në pyetësorë të ndryshëm, këto janë gjërat që burrave iu duken jotërheqëse te gratë. Ja çfarë mendojnë: Për make Up-in: Duhet të jesh sa ... Read More

Gashi publikon foto me simbolin e shqiponjës në shpinë: Lutje për të gjitha shqipet e mia 

26/11/2019

22:44 | 11/26/2019 Gashi e ka mbështetur edhe njëherë Shqipërinë. Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, e ka mbështetur edhe njëherë Shqipërinë pas tragjedisë që ... Read More

99.95% e votave të numëruara, Pendarovski udhëheq me 4.582 vota më tepër se Siljanovska

22/04/2019

Alsat 2019-04-22T01:33:08+02:00 Në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale forcat do ti masin kandidati i mbështetur nga koalicioni qeverisës Stevo Pendarovski dhe kandidatja Gordana Siljanovska-Davkova ... Read More

Reka mbyll fushatën: Të ndalojmë eksodin e të rinjve

19/04/2019

Alsat 2019-04-19T14:25:42+02:00 Kandidati i pavarur Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca dhe BESA gjatë fushatës theksin e ka vendosur kryesisht tek shqetësimi për largimin e ... Read More

Siljanovska: Pushteti të mos koncentrohet në një parti

17/04/2019

Alsat 2019-04-17T16:15:36+02:00 Kandidatja opozitare për presidente shteti, Godana Siljanovska Davkova e mbështetur nga VMRO-DPMNE-ja dhe koalicioni, tha se karakteri i saj mund të krahasohet me ... Read More

Reka: Të parandalojmë ikjen e të rinjve

17/04/2019

Alsat 2019-04-17T16:09:58+02:00 Kandidati shqiptarë për president, Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca dhe Besa theks të veçantë vazhdoi të vë mbi ndalimin e eksodit të ... Read More

Georgina Rodriguez në Allianz Stadium për ta mbështetur Ronaldon, dukej tërheqëse

17/04/2019

Georgina Rodriguez në Allianz Stadium për ta mbështetur Ronaldon, dukej tërheqëse Georgina Rodriguez i ka qëndruar afër Ronaldos mbrëmë derisa po zhvillohej ndeshja. Mbrëmë është ... Read More

Pendarovski: Do të ndërtojmë një shoqëri për të gjithë

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T14:59:46+02:00 Në tubimin qendror të mbajtur në Shkup, kandidati për president i mbështetur nga partitë në pushtet Stevo Pendarovski tha se po ndërtohet një ... Read More

Reka: Do të ndal eksodin masiv të popullatës

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T14:54:27+02:00 Kandidati për presidenti Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si ... Read More

Pendarovski: Nuk do të lejojmë ata që e kanë nxirë shtetin, të kthehen përsëri

14/04/2019

S A 2019-04-14T15:36:03+02:00 Kandidati për president i mbështetur nga partitë në pushtet StevO Pendarovski, fushatën për e zhvilloi para qytetarëve të Strumicës. Pendarovski tha se ... Read More

Reka: Shteti nuk është pronë private, por i të gjithëve

14/04/2019

S A 2019-04-14T14:59:09+02:00 Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e ... Read More

OBSH kërkon qasje në shërbime shëndetësore për të gjithë

12/04/2019

Në ditën Botërore të Shëndetit, Ministria e Shëndetësisë e mbështetur nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, kanë mbajtur diskutim me temën “Mbulimi universal shëndetësor”, ku u ... Read More