Tag: mbajë

Bëhuni gati, këto temperatura na presin në ditët në vazhdim

13/01/2021

Temperatura të ulëta na presin në ditët në vazhdim. Gjatë dy ditëve të ardhshme parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje të borës. ... Read More

Xherdan Shaqiri ja sheh hajrin COVID-19

06/01/2021

Liverpooli vendos ta mbajë Shaqirin, shkaku i COVID-19. Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Liverpoolit të paktën deri në verën e këtij viti, për ... Read More

Parashikimi i motit për këtë javë

04/01/2021

Në Kosovë për pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës ... Read More

Ky do të jetë moti për sot

31/12/2020

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë gjatë ditës së fundit të këtij viti. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) parashikon reshje ... Read More

Do habiteni nga benefitet e sistemit të Gaddafit/ Pothuajse çdo shërbim ishte falas!

30/11/2020

Dikush mund ta mbajë mend kohën, kur shqiptarët shkonin për të punuar në Libi, në vitet ’80 të shekullit të kaluar. Këtë ata e bënin, ... Read More

Milani duhet të rimarrë forcën kryesore që është prishur në ndeshjet e fundit

11/11/2020

Milan duhet të rimarrë qëndrueshmërinë e tyre mbrojtëse nëse dëshiron të mbajë vrullin e tyre pas ndërprerjes ndërkombëtare, pretendon një raport. Siç raporton edicioni i ... Read More

Milani – Ibrahimoviç, pritet tw ndodh ajo qw nuk e ka pritur askush!

02/11/2020

AC Milani dëshiron ta mbajë më gjatë Ibrën. Milan dëshiron ta mbajë sa më gjatë në skuadër sulmuesin Zlatan Ibrahimoviq. Forma e mirë e suedezit ... Read More

“Hajde gëzuar”, Fjoralba Ponari konfirmon lidhjen me sportistin

18/09/2020

Ndonëse ajo është munduar ta mbajë larg vëmendjes së publikut jetës e saj private, identiteti i partnerit të moderatores Fjoralba Ponari u zbulua shumë shpejt. ... Read More

Sot ndeshja me Crvena Zvezda, ja formacioni i mundshëm i Tiranës

25/08/2020

Emanuel Egbo preferoi të mbajë të fshehtë formacionin për ndeshjen kundër Crvena Zvezda për raundin e dytë eliminator të Champions League. Edhe në seancën e ... Read More

Vogëlushja pyet të atin: Babi, po sikur ti dhe mami të ndaheni, si do na ndani ne motrave?

22/08/2020

Dje Anna më pyeti: “- Babi, po nëse ti dhe mami ndaheni, kush do mbajë dy vajza dhe kush një?”. Isha në kuzhinë e po ... Read More

Dy baxhanakët dështojnë në biznes/ Krenar Çoçaj dhe Getoar Selimi mbyllin sipërmarrjen 2 muaj pas hapjes

10/08/2020

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca deri më tani është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Çoçajn, por ka qenë kunati i ... Read More

“Dorëzohet” Rudina Magjistari/ Publikon foton e ëmbël me vajzën

02/08/2020

Rudina Magjistari është një ndër personazhet që është përpjekur ta mbajë larg mediave familjen e saj, sidomos vajzën, Mian. Por duket se moderatorja edhe këtë ... Read More