Tag: martesës

“…Gjithë bekime e fat”, Ardit Gjebrea dhe Anila shkëmbejnë dhuratat e veçanta në përvjetorin e martesës

06/01/2021

Moderatori Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja e tij, Anila festojnë sot 30-vjetorin e martesës. Gjebrea kujton se dita e martesës së tyre ka qenë më shumë ... Read More

Çifti i njohur ndahen pas 18 muajsh martesë

04/01/2021

Aktorja e njohur divorcohet nga bashkëshorti 18 muaj pas martesës. Aktorja e njohur ka bërë apelin për divorc nga bashkëshorti i saj. Kjo është prova ... Read More

Pas martesës Fjolla dhe bashkëshorti saj bëjnë bamirësi/ Dhurojnë para për pandeminë COVID

15/12/2020

Pas martesës Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj Fisnik Syla kanë nisur të bëjnë bamirësi.  Ka qenë këngëtari Labinot Tahiri, i cili ka treguar në ... Read More

Me vello e frizurë, Afërdita publikon foto të rrallë, kështu dukej në ditën e martesës

13/12/2020

Kështu dukej në ditëtn e martesës. Afërdita Demaku është një ndër këngëtaret më të përmendura në skenën muzikore. Pasi që ka një stil unik, ajo ... Read More

Renato Mekolli i propozon për fejesë të dashurës së tij, zbulon portretin e saj

28/11/2020

Renato Mekolli është pranë martesës.  Mëngjesin e sotëm, Renato ka ndarë një lajm të bukur me ndjekësit. Ai i ka propozuar për martesë të dashurës ... Read More

Martesa e dasmës së vajzës së saj, Remzie Osmani e la nën ‘hije’ vajzën e saj

27/10/2020

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur ... Read More

Vajza e Remzies sjell foto nga martesa, kaq e bukur është bërë

26/10/2020

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur ... Read More

I japin fund martesës 7 vjeçare çifti i njohur

23/10/2020

Çifti i famshëm i japin fund martesës 7 vjeçare. Lake Bell dhe burri i saj Scott Campbell janë ndarë pas shtatë vitesh martesë. Aktorja 41-vjeçare ... Read More

“10 vite martesë, 15 vite dashuri”, Ermal Mamaqi dhe Ami festojnë përvjetorin, urimet me batuta

10/09/2020

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditën e djeshme festuan 10-vjetorin e martesës së tyre. Këtë detaj e ka zbuluar aktori i njohur i humorit, me ... Read More

“Paske pi çik o jet”, ja si e uruan njëri-tjetrin në 3-vjetorin e martesës Besi dhe Xhensila

01/09/2020

Dyshja e dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festojnë sot 3-vjetorin e martesës së tyre. Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja postoi një ... Read More

Ja pse unaza e martesës vendoset në dorën e majtë

02/06/2020

Në pjesën më të madhe të botës, unaza e martesës mbahet në gishtin e katërt të dorës së majtë. Por a e keni pyetur ndonjëherë ... Read More

Tërhoqi 1 mln euro dhe u martua me femrën 50 vite më të re/ Jep dorëheqjen myftiu, ja letra

30/05/2020

Pas martesës me gruan 50 vite më të re, kryemyftiu i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi ka dhënë dorëheqje nga posti që ... Read More