Tag: martesë

Monika Lubonja flet për tradhëtinë/ Miku i ish-burrit e sulmon: Ti e fillove e para, femër e ulët

24/01/2022

Monika Lubonja ka folur në Big Brother për eksperiencën e saj në martesë, si dhe për sfidat që ka hasur. Duke folur për tradhëtinë, ajo ... Read More

Tensionohet situata në ‘Big Brother VIP’, Sabiani e lëshon keq gojën ndaj Einxhel

26/11/2021

Në shtëpinë e BB Vip është hapur një bisedë për jetesën me prindërit pas martese. Ajo që ka folur më së shumti ka qenë Einxhel. ... Read More

Andrra dhe Sinani krizë në martesë? Yllka Kuqi bëhet mollë sherri

22/11/2021

Yllka Kuqi bëhet mollë sherri që Andrra dhe Sinani të kenë krizë në martesë. Andrra Destani nuk ka mundur ta kontrollojë dot veten. Bashkëshortja e ... Read More

Modeli brazilian martohet me nëntë gra

18/11/2021

Modeli brazilian, Arthur O Urso, vendosi të martohej me nëntë gra në një martesë kolektive për të festuar “dashurinë e lirë”. Sipas medieve të huaja, ... Read More

E papritur: Çifti i njohur ndahen pas tri vitesh martesë

09/11/2021

Çifti i njohur ndahen pas tri vitesh martesë. Çifti i njohur Stevie dhe Faith Evans kanë vendosur të ndahen. Stevie J po hedh poshtë martesën ... Read More

Kallashi merr propozim serioz për martesë, kjo është përgjigja e saj

05/11/2021

Kallashit i propozojnë martesë. Donjeta Kasi – Kallashi, është mjaft e afërt më ndjeksat e saj më Instagram e cila shpesh herë bënë edhe bashkbosedim ... Read More

“Mendoja se do ndaheshim”/ Moderatorja e njohur shqiptare tregon periudhën e vështirë në marrëdhënien me bashkëshortin: Qaja shumë…

27/10/2021

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, dhe janë bërë prindër të një vajze të quajtur Emi. Por nëse mendoni se ... Read More

Po bëhet nënë e dy binjakëve, Genta Ismajli po bëhet gati edhe për martesë

05/10/2021

Genta Ismajli po bëhet gati për martesë, e konfirmon vetë ajo Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është shtatzënë. Ajo dhe partneri i ... Read More

FOTO/ Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Rudinës dhe Markut

02/10/2021

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë ditën e djeshme. E gjithë vëmendja padyshim ka qenë tek ta dhe dasma madhështore ... Read More

Shkurta dhe Hajrushi e festojnë 37 vjetorin e martesës, Gresa i bën befasinë e madhe

26/08/2021

Shkurte Fejza dhe Hajrush Behluli festojnë 37 vite martesë. Këngëtarja e njohur shqiptare shquhet për dashurinë dhe harmoninë familjare në martesën gati 4 dekadëshe me ... Read More

“Dita jonë”, Rezarta Shkurta publikon momentet më të bukura nga ceremonia martesore

16/07/2021

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha celebruan dashurinë e tyre në martesë më 12 korrik. Këngëtarja veshi fustanin e nusërisë pas 17 vitesh në krah të ... Read More

Kurorëzojnë dashurinë me martesë/ Dalin pamjet e dasmës, Rezarta Shkurta duket përrallore me fustanin e bardhë

14/07/2021

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre 17-vjeçare. Çifti kanë bashkë një vajzë, Herën, por vendosën vetëm tani për një ceremoni ... Read More