Tag: martë

Eliminohet edhe Dagz nga Big Brother

19/01/2022

Edhe Dagz eliminohet nga Big Brother. Sonte (e martë) si asnjëherë më parë në Big Brother VIP ndodhi një gjë e pazakontë. Për herë të ... Read More

Debat i ashpër për punët e shtëpisë në BBV, Iliri dhe Donaldi ofendojnë rëndë njëri-tjetrin live: Je shumë i shpifur, nuk lan as nev**** tënde

18/01/2022

Puntata e kësaj të marte në Big Brother VIP ka nisur me një debat të rëndë në lidhje me punët e shtëpisë. Iliri dhe Donaldi ... Read More

Nesër eleminim i dyfishtë! Çfarë pritet të ndodhë në “Big Brother VIP”? Kush rrezikon në natën fatale!

17/01/2022

Nesër do të jepet spektakli i radhës i formatit “Big Brother VIP”.Si çdo të martë dhe të premte në lidhje direkte me banorët do të ... Read More

PSG – Club Brugge, formacionet zyrtare

07/12/2021

Formacionet zyrtare: PSG – Club Brugge. Sonte (e martë), PSG do zhvillojë ndeshjen e fundit në kuadër të fazës grupore për Ligën e Kampionëve ndaj ... Read More

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja të kjo ndeshje

23/11/2021

Sot (e martë) rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, derisa zhvillohet rrethi i pestë i fazës së grupeve. Dy takime mjaft interesante do të luhen ... Read More

“Gati 90% e viktimave nga virusi, të pa vaksinuar”, Rakacolli: Vaksinimi nuk ndikon në sterilitet, brenda muajit mblidhemi dhe vendosim ç’do të ndodhë me fëmijët

12/10/2021

Zv. ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli, ishte e ftuar këtë të martë në emisionin “FrontLine” të gazetares Marsela Karapanço. Ajo foli për ecurinë epidemiologjike në vend dhe ... Read More

PSG – Man City, formacionet zyrtare

28/09/2021

Formacionet zyrtare: PSG – Man City. Sonte (e martë) do zhvillohet super sfida mes PSG-së dhe Manchester Cityt. Dy skuadrat më të vlefshme në botë ... Read More

Barcelona – Bayern Munich, këto janë formacionet startuese

14/09/2021

Sonte (e martë) do zhvillohet super derbi mes Barcelonës dhe Bayern Munichut. Dy skuadra që janë ndër kandidatët për Ligën e Kampionëve, duan të nisin ... Read More

Bisedimet kanë nisur, PSG nuk e ka refuzuar ofertën e Realit për Mbappen

24/08/2021

Real Madrid sonte (e martë) kanë bërë ofertën e parë zyrtare drejtë PSG-së për sulmuesin Kylian Mbappe. “Los Blancos” ofruan plotë 160 milionë euro për ... Read More

Vedat Muriqi me dedikim për bashkëshorten me rastin e ditëlindjes

06/07/2021

Sot (e martë) feston ditëlindjen bashkëshortja e futbollistit Vedat Muriqi, Edibe Jorgangjiu – Muriqi. Me këtë rast nuk ka munguar një dedikim special nga partneri, ... Read More

Këto dy super ndeshje na presin sot në Ligën e Kampionëve

09/03/2021

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, do mësohen dy skuadrat që do kualifikohen tutje Sonte (e martë) do zhvillohen dy super sfida në kuadër të ... Read More

Gjendet e vdekur në moshën 25-vjeçare modelja e njohur

10/02/2021

Modelja Kasia Lenhardt është ndarë nga jeta ditën e martë. Modelja në moshën 25 vjeçare ka lënë pas një djalë. E lindur në Poloni, ajo ... Read More