Tag: Maria

Inter- Di Maria, vjen lajmi i madh

13/11/2020

Inter dëshiron transferimin falas të Di Maria. Angel Di Maria mund të provojë një aventurë në Serie A. Është skuadra e Interit që po shikon ... Read More

Punë kryer: Barcelona bëhet me president të ri

28/10/2020

Barcelona bëhet me president të ri. Pas dorëheqjes së Josep Maria Bartomeu, Barcelona sot emëroi pasardhësin e tij deri në zgjedhjet e reja presidenciale.Presidenti i ... Read More

Bartomeu sot (e hënën) mund të japë dorëheqje

26/10/2020

Josep Maria Bartomeus te Barcelona po i vjen fundi. Sipas “sport.es”, do të ketë një takim nesër në Barcelonë për të miratuar vitin fiskal dhe ... Read More

”Trondiet PSG”/ Tre lojtarë me COVID, mes tyre edhe Neymar dhe Di Maria pozitivë

02/09/2020

Neymar, Di Maria dhe Leandro Paredes janë tre lojtarët që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.Të tre lojtarët sipas ‘L’Equipe’ pushuan në ishullin spanjoll të Ibizës ... Read More

Atletico Madrid me reagim zyrtar kundër Barcelonës

05/07/2019

20:18 | 07/05/2019 Atletico Madrid ka reaguar pas deklaratave të presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Bartomeu gjatë ditës së sotme konfirmoi interesimin e Barcelonës ... Read More

Bartomeu konfirmon interesimin e Barcelonës për Griezmann

05/07/2019

19:10 | 07/05/2019 Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka konfirmuar bisedimet me Atletico Madrid, për yllin francez, Antoine Griezmann. Antoine Griezmann muajin e kaluar ... Read More

Presidenti i Barcelonës jep vendimin përfundimtar për Valverden

23/05/2019

13:02 | 23 Maj 2019 13:02 | 23 Maj 2019 Josep Maria Bartomeu ka përdorur paraqitjen e tij para senatit të Barcelonës për të mbështetur ... Read More

Presidenti i Barcelonës flet për të ardhmen e Valverdes

08/05/2019

8:21 | 8 Maj 2019 08:21 | 8 Maj 2019 Presidenti i Barcelona, Josep Maria Bartomeu nuk ishte i gatshëm të diskutonte të ardhmen e ... Read More

Presidenti i Barcës tregon skuadrën ku Messi do të përfundojë karrierën

03/05/2019

Presidenti i Josep Maria Bartomeu, ka insistuar se Lionel Messi kurrë nuk do të largohet nga Barcelona, dhe pjesën e mbetur të karrierës do ta ... Read More

Pas ankesave të Liverpool, Bartomeu shpjegon ‘problemet’ me çmimin e biletave

19/04/2019

Pas ankesave të Liverpool, Bartomeu shpjegon ‘problemet’ me çmimin e biletave Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka vendosur që të shpjegoj ‘problemet’ me çmimet ... Read More

Bartomeu e konfirmon transferimin e madh te Barcelona

15/04/2019

Josep Maria Bartomeu po e konfirmon se janë shumë afër ta transferojnë Matthijs de Ligt nga Ajaxi. Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka bërë ... Read More

Presidenti i Barcës tregon se si e humbën Pogban

08/04/2019

Trajneri i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka zbuluar disa detaje interesante në tentimet e Barcelonës për të nënshkruar me Paul Pogba. Barcelona ishte shumë afër ... Read More