Tag: Malisheva

Përfundojnë dy takimet në Superligën e Kosovës

28/11/2021

Mbyllen dy takimet: Ballkani dhe Malisheva marrin pikët e plota. Kanë përfunduar dy duelet e filluara nga ora 13:00 në kuadër të xhiros së 16-të ... Read More

Me Malishevën nuk ka shaka, kthen kokulur edhe Feronikelin

18/09/2021

Malisheva ka bërë një tjetër ndeshje të mirë në kuadër të Superligës së Kosovës. Në një ndeshje aspak të lehtë në letër, skuadra e Malishevës ... Read More

Mbyllen dy ndeshje në Superligën e Kosovës

28/08/2021

Drita barazon me Llapin, Malisheva shijon fitoren e parë në Superligë. Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës. ... Read More