Tag: Madridit

E papritur: Ylli i madh largohet nga Real Madrid, zbulohet e ardhmja e tij

12/01/2021

Ylli i madh largohet nga skuadra e Real Madridit, zbulohet e ardhmja e tij. Luka Jovic është transferuar në klubin madrilien, Real Madrid, në verën ... Read More

Dembele – Arletico Madrid, ndodh e papritura

09/01/2021

Dembele pranë Atletico Madridit. Atletico Madridi është në kërkim të një sulmuesi të ri. Klubi spanjoll është duke tentuar që në afatin kalimtar të janarit ... Read More

Real Madridi nis negociatat me yllin e Bayern Munichut

06/01/2021

Skuadra e Real Madridit ka nisur negociatat me yllin e Bayern Munichut. Afati i janarit është hapur këtë muaj, por është interesante sepse jep sinjale ... Read More

Real apo Atletico? – Ku është e ardhmja e Eriksen

02/01/2021

Eriksen i ofrohet Real Madridit dhe Atletico. Christian Eriksen kishte kaluar në Inter janarin e vitit të kaluar, por ai nuk është i përshtatshëm për ... Read More

Real Madrid ka gjetur zëvendësuesin e yllit të madh

02/01/2021

Skuadra e Real Madridit tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e yllit të madh. Mbrojtësi i Sporting Lisbon, Nuno Mendes, është bërë njëri nga objektivat kryesorë ... Read More

Edhe një tjetër yll i Real Madridi besimin e Zinedine Zidanes

31/12/2020

Tjetër yll i Realit humb besimin e Zidanes. Mesfushori i Real Madridit, Martin Odegaard ishte ndër arritjet e para gjatë verës, por nuk ka zhvilluar ... Read More

Po transferohet në Real Madrid? Reagon Messi

28/12/2020

Leo Messi thotë se ëstë e pamundur që ai t’i bashkohet Real Madridit. Pasi dështoi për t’u larguar nga Camp Nou në verën që lamë ... Read More

Diego Costa po largohet nga Atletico Madridi

28/12/2020

Diego Costa drejt largimit. Sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Costa ka vendosur të largohet nga klubi spanjoll. Me ardhjen e Luis Suarezit, spanjolli ka humbur ... Read More

Real Madrid – Mbappe, vjen lajmi i fundit

21/12/2020

Skuadra e Real Madridit është e bindur në transferimin e Mbappes. Real Madrid është shumë i sigurt se do ta përfundojë një marrëveshje me PSG ... Read More

Milan nuk heq dorë nga ylli i Real Madridit

21/12/2020

Skuadra e Milanit e kërkon sërish sulmuesin e Real Madridit. Milan e dëshiron sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic, në formë huazimi me të drejtë ... Read More

Sulmuesi i Atletico Madridit rikthehet në stërvitje

17/12/2020

Është rikthyer në stërvitje sulmuesi i skuadrës së Atletico Madridit. Sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Costa është rikthyer në stërvitje pas tri jave mungesë. Sipas ... Read More

Ylli i Real Madridit i fut në garë Juventusin, Milanin dhe Evertonin

17/12/2020

Juventus, AC Milan dhe Everton në garë për yllin e Real Madridit. Juventusi dhe AC Milani janë dy klubet më të fundit në garë për ... Read More