Tag: madhe

E bujshme nga Anglia/ Manchester United gati për Sergio Ramos

13/01/2021

Mësohet se në Manchester po përgatitet një lëvizje shumë e madhe këtë verë. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer është i interesuar për të përforcuar ekipin me ... Read More

Milan gjen talentin e madh në Belgjikë

11/01/2021

Milan në ndjekje të talentit të Anderlecht. Milan është duke e ndjekur me vëmendje të madhe situatën nëpër të cilën është duke kaluar talenti i ... Read More

Ibrahimovicit i bëhet ftesa e parë nga Juventusi

11/01/2021

Ylli i Juventusit ia bën një lutje të madhe Ibrahimovicit: Eja, Ibra. Ylli i Juventusit, Dejan Kulusevski, i ka bërë thirrje Zlatan Ibrahimovicit të pranojë ... Read More

Kjo është simptoma më e re e koronavirusit, po shfaqet te shumë pacientë

04/01/2021

Një simptomë e re e variantit të ri të koronavirusit ka filluar të shpërndahet me shpejtësi të madhe në Britaninë e Madhe. Varianti i ri ... Read More

Nëse keni këto ushqime në tryezën tuaj natën e Vitit të Ri, do t’ju sjellin shumë fat

30/12/2020

Nata e madhe e ndërrimit të viteve në traditën e saj ka një tryezë me një shumëllojshmëri ushqimesh, por vetëm disa prej tyre duhet të ... Read More

Vajza e Lulzim Bashës mbush 14-vjeç, ja urimi që i bën e ëma

30/12/2020

Vajza e madhe e kreut të opozitës Lulzim Basha feston në vigjilje të ndërrimit të viteve 14-vjetorin e lindjes.Nuk ka munguar me këtë rast urimi ... Read More

Geti nuk do ta përmbajë vetën, Marina Vjollca shndërrohet në sulltaneshën Hyrrem

29/12/2020

Ajo vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilin postim që bën në rrjete sociale. Fjala është për moderatoren nga Shqipëria njëherësh bashkëshorten e reperit ... Read More

Bes Kallaku reagon për versionin e ri të Covid-19: Tallje b*the me njerëzit

21/12/2020

Një variant i ri i Covid-19 po qarkullon në Britaninë e Madhe, i cili duket se është edhe më përhapës se virusi aktual. Në lidhje ... Read More

Gazeta “MARCA” ia kushton një artikull të gjatë Kombëtares së Kosovës, përmend Adnan Januzajn

20/12/2020

Gazeta e madhe në Spanjë, ‘MARCA’ ka nda pak kohë që t’ia kushtojë një shkrim të gjatë Kombëtares së Kosovës. Gazeta përmend faktin se Kombëtarja ... Read More

Mposhti Covid-19/ Justina Aliaj mesazh respekti për miqtë: Më dhatë kurajë për me luftu, hera-herës më humbnin shpresat. Mjekët…

18/12/2020

Artistja e madhe shqiptare, Justina Aliaj ka mposhtur COVID-19 dhe i është drejtuar me një mesazh miqve dhe mbështetësve të saj. Ajo thotë se pikërisht ... Read More

Jordi Alba e goditi me top në fytyrë Januzajn, video bëhet virale në rrjetet sociale

17/12/2020

Barcelona ka marrë një fitore të madhe në Camp Nou përballë Real Sociedadit me rezultat 2-1. Ishte një ndeshje shumë e luftuar me vendasit që ... Read More

A ju sjell fat të keq pasqyra e thyer?, ja e vërteta

16/12/2020

Ka mundësi që ky besim të jetë i lidhur me vlerën e madhe simbolike që ka pasqyra: një objekt magjik i aftë për të kopjuar ... Read More