Tag: Luana

Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

08/04/2021

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan. Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë. Ajo shumicën e ... Read More

Luana Vjollca uron “9 Marsin” me këto poza provokuese

10/03/2021

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj ... Read More

Luana publikon foto kur ishte 16 vjeç, kaq shumë ka ndryshuar

20/02/2021

Luana publikon imazhin kur ishte vetëm 16 vjeçare. Luana ka ndarë një fotografi nga koha kur ishte 16 vjeçare. Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana ... Read More

E tepron Luana, shfaqet duke darkuar pa të brendshme!

14/02/2021

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj ... Read More

Luana Vjollca ‘pushton’ Dubain, shfaqet nga perspektiva e zogut!

13/02/2021

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është duke i shijuar pushimet luksoze në Dubai. Ajo së fundmi ka shijuar edhe një aventurë që në shikim ... Read More

Pas një sezoni të ngarkuar, Luana Vjollca nis pushimet, “ndez” rrjetin me fotot e fundit

08/02/2021

Moderatorja e njohur Luana Vjollca krahas  profesioneve të saj, është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe ... Read More

Krisen marrëdhëniet mes Luanës e Arbanës, “kapen” për emision

07/02/2021

Thumba mes Luanës e Arbanës. Pak ditë më parë Luana Vjollca mbylli me sukses sezonin e katërt të “Shiko kush luan”, të cilin e konsideroi ... Read More

Ndiqte Luanën, policia e arreston poshtë shtëpisë së saj. Fansi ishte denoncuar edhe një vit më parë

02/02/2021

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të pëlqyera në vendin tonë. Moderatorja ia ka dal të shndërrohet në një idhull për fansat e ... Read More

Fansi i kthehet në makth, Luana Vjollca i drejtohet Prokurorisë së Tiranës

01/02/2021

Historitë e moderatores së njohur Luana Vjollca me fansat e fiksuar pas saj deri në përndjekje, duket se nuk kanë fund. Mësohet se moderatorja i është ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, kaq para ka paguar Luana vetëm për një veshje

31/01/2021

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj ... Read More

Luana vishet e tëra në zezë, shfaqet provokuese në imazhin e fundit

07/01/2021

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos ... Read More

Luana vishet në ‘vello’, bëhet nusja më e bukur që keni parë

04/01/2021

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos ... Read More