Tag: Luana

E humbi vendin si ‘mbretesha e Instagramit shqiptare’, Luana Vjollca vjen me këtë video të zjarrtë

22/01/2022

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca konsiderohet një prej femrave më të bukura shqiptare. Krahas një karriere të suksesshme, ajo bëhet pjesë e medieve rozë dhe ... Read More

Çfarë po ndodh me fytyrën e Luanan Vjollës, ‘shqetëson’ ndjekësit me pamjet e fundit

13/01/2022

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca ka kohë që i ka munguar publikut me paraqitjet televizive. Krahas kësaj, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ... Read More

Nuk pritej, Luana Vjollca prezantuesja e re e “Përputhen”?

10/12/2021

Luana Vjollcën shpejtë mund ta shohim në ekranet televizive. Tashmë dihet që sezoni i ardhshëm i “Përputhen” do të pësojë ndryshime të mëdha, jo vetëm ... Read More

Dalit fotot e para të djalit të Marinës dhe Getoarit

26/11/2021

Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë vendosur ... Read More

Marina u bë nënë për herë të parë, Luana nuk përmbahet në reagimin e saj

25/11/2021

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Emri i voglushes së çiftit është Marget, ... Read More

Labi dhe Luana Vjollca tani edhe komshi, ky imazh sjell detajet

24/09/2021

Luana Vjollca dhe Labinot Gashi përpos se koleg tanimë edhe komshi. Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të komentuara në vend. Ajo që ka ... Read More

Luana Vjollca ua qiti “flakën” rrjeteve sociale me këtë pozë!

19/09/2021

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale. E veshur me shumë stil, ajo duket në formë të mirë ... Read More

Luana Vjollca vazhdon pozat provokuese nga Mykonos

11/09/2021

Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka nisur pushimet prej ditësh në Greqi. Derisa ndodhet në ishullin e popullarizuar, Mykonos, ajo ka bërë një ... Read More

Luana bëhet si “luaneshë”, çmend të gjithë me fustanin ngjyrë vjollce

09/09/2021

Luana Vjollca, është njëra nga femrat më tërheqëse e show-bizzit shqiptar. Ajo, tani është duke i shijuar pushimet , pasi po përgatitet për projektet e ... Read More

Luanesha jonë, Marina i bën një super urim Luanës për ditëlindje!

02/09/2021

Moderatorja e dashur, Luana Vjollca feston ditën e sotme 30 vite jetë. Në këtë ditë kaq speciale për të kanë mbërritur qindra mijëra urime nga ... Read More

E shikoni këtë fëmijë? Sot është femra më tërheqëse e ekranit

01/09/2021

Ajo është femra më e komentuar se show-bizzit. Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të përfolura të ekranit shqiptar. Duke parë ndryshimin e madh ... Read More

A do të prezantojë sërish Fjoralba Ponari në “Portokalli”? Moderatorja ju jep fund dyshimeve

28/08/2021

Para pak ditësh Luana Vjollca i bëri të gjithë ndjekësit e saj të dyshojnë se ajo mund të drejtpjë spektaklin “Portokalli” në sezonin e ri ... Read More