Tag: luajë

Ndeshja ndaj Juventus, publikohet lista e lojtarëve të Napolit

06/04/2021

Lista e lojtarëve të Napolit për ndeshjen ndaj Juventus, Rrahmani mund të luajë startues. Napoli ka emëruar skuadrën e tyre për ndeshjen e planifikuar me ... Read More

E ardhmja e Neymar, zbulohet ku do të luajë ylli brazilian sezonin e ardhshëm

05/04/2021

Zbulohet ku do të luajë ylli i PSG sezonin e ardhshëm. Në muajt e fundit është folur shumë për të ardhmen e sulmuesit të PSG-së, ... Read More

Nëse nuk intonohet himni i Kosovës në Spanjë, nuk luhet ndeshja

30/03/2021

Sot përballet Kosova me Spanjën. Nesër, me fillim prej orës 20:45, Kosova do të luajë kundër Spanjës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Qatar ... Read More

Me këto fanella do të luaj Kosova sonte kundër Suedisë

28/03/2021

Kjo është ngjyra e fanellës me të cilën do të luajë Kosova sonte ndaj Suedisë Kombëtarja e Kosovës do të ketë përball Suedinë me 28 ... Read More

Kush është tifozi i vetëm që bëri foto me Ibrahimovicin?

27/03/2021

Kombëtarja e Suedisë do të luajë nesër me Kosovën në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për Kampionatin Botëror. Ekspedita suedeze sot ka arritur në Kosovë, teksa ... Read More

Milot Rashica i gatshëm për Kosovën, Werderi nuk i bllokon lojtarët

16/03/2021

Werderi nuk i bllokon lojtarët, Rashica i gatshëm për Kosovën. Kosova do të luajë gjatë këtij muaji ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Botëror. Tashmë disa nga ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Sevilla

03/03/2021

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Sevilla. Barcelona do të luajë me Sevillën me fillim nga ora 21:00 ndeshjen e dytë gjysëmfinale të ... Read More

Panik të Milan, lëndohet transferimi i janarit

20/02/2021

Mario Manxhukiq lëndohet dhe nuk do të luajë ndaj Interit. Mario Manxhukiq ka marrë një dëmtim që me shumë gjasë do ta lë atë jashtë ... Read More

Miqësore Shqipëri-Uells/ Do të luhet më 5 qershor në Britaninë e Madhe

03/02/2021

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë një miqësore me Uellsin më datë 5 qershor 2021, një sfidë përgatitore dhe testuese për kuqezinjtë që do ... Read More

Bologna – Milan, formacionet e mundshme

30/01/2021

Formacionet e mundshme: Bologna – Milan. AC Milan pas eliminimit nga Coppa Italia do të luajë ndeshjen e ardhshme të Bolognas në kuadër të Serie ... Read More

A do të luaj Messi në finalen ndaj Bilbaos?- Ja çka thotë Koeman

16/01/2021

Barcelona shpreson se Messi do të luajë në finale ndaj Bilbaos. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman shpreson se Lionel Messi do të jetë i aftë ... Read More

Lionel Messi lihet jashtë nga ndeshja sotme

13/01/2021

Messi as në bankën rezerv, lihet jashtë nga ndeshja sotme. Barcelona do të luajë sot kundër Real Sociedad me fillim nga ora 21:00, mirëpo do ... Read More