Tag: Listës

Liverpool e do në skuadër këtë sulmues

06/10/2021

Liverpool, është pjesë e listës në rritje të ekipeve të interesuara për të nënshkruar me Karim Adeyemi nga Red Bull Salzburg, zbulon Sky Germany. Bayern ... Read More

Fero infektohet me Covid-19, ja gjendja shëndetësore

22/08/2021

Listës së personazheve publikë që janë infektuar me virusin Covid-19 i është shtuar edhe reperi Fero.Në një postim të fundit në Story-n e tij në ... Read More

Zhvillime të papritura në CASA Milan, Rossonerët bëjnë këtë lëvizje për Van de Beek

22/06/2021

Donny van de Beek është bërë pjesë e listës së Milanit përpara dritares së verës të transferimeve. Van de Beek u bashkua me manchester United ... Read More

Milani publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Man United – mungojnë gjashtë lojtarë kyç

10/03/2021

Theo Hernandez dhe Ante Rebic janë lënë jashtë listës së skuadrës së Milanit për t’u ndeshur nesër me Manchester United. Rossonerët po përballen me një ... Read More

Chelsea- Donnarumma, po ndodh e papritura

02/03/2021

Donnarumma në krye të listës së dëshirave të Chelseat. Chelsea vazhdon të jetë në kërkim të një portieri të denjë, pasi stafi nuk ka qenë ... Read More

Me këto metoda efikase mund ti rritni flokët shpejtë

05/01/2021

Flokët i shtohen listës së gjatë të trajtimeve të cilave duhen bërë për t’u dukur të shëndetëshëm. Njeriu lind me rreth 100,000 folikula në kokë ... Read More

Milan merr lajmin e keq, i lëndohet edhe një lojtar

31/12/2020

Saelemaekers i bashkohet listës së të lënduarve te Milani. Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer e Alexis Saelemaekers, janë futbollistët e Milanit që nuk do të jenë ... Read More

Lajm i keq për Juventus, ylli i madh mungon kundër Parmës

18/12/2020

Lëndohet Dybala, mungon kundër Parmës. Paulo Dybala i është shtuar listës së futbollistëve të lënduar te Juventus. Juventus nuk do të jetë i kompletuar në ... Read More

Një shqiptare fiton Miss Sllovakia, njihuni me Leona 

16/08/2020

Një tjetër shqiptare i shtohet listës së njerëzve të suksesshëm jashtë trojeve tona.Bëhet fjalë për Leona Novobërdaliun, e cila mori kurorën e “Miss Sllovakisë” në ... Read More

KUJDES/ Mjekët shtojnë listën: Kjo është një tjetër simptomë e Covid-19, flisni urgjent me mjekun nëse…

14/07/2020

Skuqja dhe irritimi i lëkurës është zyrtarisht pjesë e listës së simptomave të Covid-19 kanë thënë mjekët shkencorë. Ata arritën në këtë përfundim pasi 1 ... Read More

Sancho largohet nga Dortmund, transferohet te Liverpool?

23/10/2019

16:27 | 10/23/2019 Liverpool mund t'i bashkohet listës së gjatë të skuadrave të interesuara për talentin e Borussia Dortmund, Jadon Sancho. Ish mesfushori i Liverpoolit, ... Read More

Mediat serbe: Përfaqësuesit e Listës Serbe kthehen në Mitrovicë

28/05/2019

Funksionarët dhe anëtarët e Listës Serbe, të cilët janë në Beograd, për shkak të seancës së Kuvendit të Serbisë, kanë udhëtuar këtë mëngjes për në ... Read More