Tag: larguar

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

14/05/2021

Xhemi Shehu është larguar nga ekrani, por jo edhe nga vëmendja e shqiptarëve që e deshën dhe e duan. E bukur, rrezatuese, me sharm e ... Read More

Ja zgjidhja më e mirë për t’i larguar gurët në veshka

01/05/2021

Zgjidhja më e mirë për ti larguar gurët në veshka imptomat e gurëve në veshka, megjithëse nuk rrezikojnë menjëherë jetën, shpesh prodhojnë dhimbje dhe shqetësime ... Read More

Milan – Donnarumma, vjen lajmi i shumë pritur nga Italia

02/04/2021

Donnarumma dhe Milani e gjejnë një mes për t’u mos u larguar falas Gianluigi Donnarumma duket se do të rinovojë kontratën me Milanin. Sipas “Calciomercato”, ... Read More

Edhe zyrtarisht Devolli largohet nga Drenica

17/03/2021

Devolli është larguar nga Drenica Lajmin e ka konfirmuar klubi përmes rrjeteve sociale. Devolli ka dhënë dorëheqje pas eliminimit nga Kupa e Kosovës, në çerekfinale, ... Read More

Ylli i Napolit drejt largimit, Bayern duhet të jap 60 milionë euro

06/03/2021

Sirena gjermane për Koulibaly, mbrojtësi pothuajse i larguar nga Napoli. Mbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly, i ka ditët e numëruara në klubin italian. Në fakt ... Read More

Kush e largoi Cristiano Ronaldon nga Juventusi?

24/02/2021

Kush e ka larguar Cristiano Ronaldon nga skuadra e Juventusit? Qëndron apo largohet nga “Zonja e Vjeter” Cristiano Ronaldo? Dyshimet në lidhje me të ardhmen ... Read More

Përplasje në Për’puthen, Atdheu largohet nga emisionni

09/02/2021

Atdheu është larguar nga emisioni për shkak të një përplasje me Antonelën. Një koment i Arjan Konomit e më pas një koment tjetër nga Antonela, ... Read More

Thanë se kishte tradhtuar PD-në për PS-në, Çiljeta reagon e revoltuar: Dua të sqaroj të gjithë ata që…

19/01/2021

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhgënjyer nga drejtimi i Lulzim Bashës dhe kjo gjë i ... Read More

Fationi lë Përputhen , kjo është arsyeja

18/01/2021

Fationi është larguar sot nga Përputhen Një situatë e pazakontë është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri ... Read More

ZYRTARE: Diego Costa largohet nga Ateltico, ja ku po transferohet ai!

29/12/2020

Atletico Madrid ka konfirmuar që Diego Costa është larguar nga klubi. Ai tanimë është një agjent i lirë duke kërkuar klub të ri. Klubi madrilien, ... Read More

Në kërkim nga policia/ Stresi shfaqet mes shokëve me alkol dhe armë

17/12/2020

Që pas protestës së parë, Stresi u larguar drejt Kosovës kur u shpall në kërkim. Vetë reperi bëri publik sesi ishte larguar nga vendi. Në ... Read More

Kush po ia zbukuron foton Zanfinës?

21/11/2020

Nuk do ta besoni se kush ia zbukuron foton Zanfinës. Ka kohë që i është larguar tregut muzikor, por që gjithmonë bie në sy me ... Read More