Tag: largua

Me paterica në duar, Spinacola përcillet mes lotësh nga kampi i “axurrëve”

03/07/2021

U dëmtua gjatë ndeshjes kundër Belgjikës dhe me lot në sy u largua me barrelë nga fusha, por mbrojtësi i Italisë, Leonardo Spinazzola, nuk i ... Read More

Dy skuadrat turke e duan transferimin e Mustafit

27/06/2021

Fenerbahçe dhe Goztepe interesohen për Mustafin. Shkodran Mustafi në janar u largua nga Arsenal dhe firmosi për gjashtë muaj me Schalke 04. Kjo e fundit ... Read More

Nuk e dëshiron Romën, Ramos dëshiron transferimin të gjiganti Anglez

22/06/2021

Ditë me parë u largua përfundimisht nga Real Madrid. Mbrojtësi Sergio Ramos do preferojë t’i bashkohet Man Unitedit para rivalit Man City gjatë verës. 35-vjeçari ... Read More

E tepron Adelina Ismaili, ekspozon reçipetat në emision LIVE!

15/06/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Ky fustan ja ka shtuar bukurinë Adelina Ismailit

13/06/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Conte zbulon pse u largua nga Interi

10/06/2021

Conte shpjegon pse u largua nga Interi dhe pse e refuzoi Tottenhamin. Antonio Conte ka shpjeguar përse e braktisi Interin, si dhe ka këmbëngulur se ... Read More

Adelina vishet me fustan të ngushtë, stili i ri i flokëve i’a merr gjithë vëmendjen!

07/06/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Adelina Ismaili i befason të gjithë, transformohet në paraqitjen e fundit

29/05/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Vali do të bëhet xheloz, Adelina shfaqet kaq provokuese në këtë fustan

24/05/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Ish-konkurrenti habit me deklaratën pas largimit nga “Për’puthen”: M’u kërkua të hiqesha si i virgjër

19/05/2021

Maris Lika, një prej ish-konkurrentëve të emisionit “Për’puthen”, i cili u largua javë më parë nga emisioni ka habitur me deklaratën e tij në “Expuls”, ... Read More

Paralajmërimi i Sindit pasi u largua nga “Për’puthen”

18/05/2021

Çfarë po paralajmëron Sindi pasi u largua nga “Për’puthen”. Sindi është njëra ndër konkurrentet më të përfolura të emisionit të dashurisë, “Përputhen”. Ajo së fundmi ... Read More

Konfirmohet, Barcelona në negociata direkt me sulmuesin e njohur

17/05/2021

Memphis Depay pritet që gjatë verës t’i bashkohet Barcelonës. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe do ta vendos të ardhmen me avokatët e tij. ... Read More