Tag: largohet

Kjo mund të jetë pengesa kryesore e transferimit të Messit në PSG!

20/01/2021

Lionel Messi mund të largohet nga Barcelona gjatë verës. PSG-ja është klubi favorit për ta transferuar Lionel Messin e Barcelonës, nëse argjentinasi vendos përfundimisht të ... Read More

Ozil – Arsneal, merret vendimi përfundimtar

16/01/2021

Arrihet marrëveshja, Ozil do të largohet nga Arsenal. Arsenal dhe Mesut Ozil kanë arritur marrëveshje për të ndërprerë kontratën e tij me klubin londinez. Gazetari ... Read More

Ylli i madh po largohet nga Interi, afër kthimit në Premierligë

16/01/2021

Lojtari i njohur po largohet nga skuadra e Interit? Christian Eriksen pas largimit nga Tottenham Hotspur nuk e ka gjetur vetën si duhet dhe si ... Read More

Juventus e City në ‘luftë’ për ish lojtarin e Milanit

14/01/2021

Manuel Lacatelli pritet të largohet nga Sassuolo gjatë janarit. Gjigantët evropian janë të interesuar për shërbimet e tij. Manchester City raportohet se i janë bashkuar ... Read More

E papritur: Ylli i madh largohet nga Real Madrid, zbulohet e ardhmja e tij

12/01/2021

Ylli i madh largohet nga skuadra e Real Madridit, zbulohet e ardhmja e tij. Luka Jovic është transferuar në klubin madrilien, Real Madrid, në verën ... Read More

Ҫfarë po ndodh me Milot Rashicën? A do të largohet nga Werderi gjatë janarit?

12/01/2021

A do të largohet Rashica nga Werderi gjatë janarit!? Ylli kosovar është rikthyer së fundmi nga lëndimi, i cili e la jashtë fushës nga fillimi ... Read More

Xherdan Shaqiri ja sheh hajrin COVID-19

06/01/2021

Liverpooli vendos ta mbajë Shaqirin, shkaku i COVID-19. Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Liverpoolit të paktën deri në verën e këtij viti, për ... Read More

Pogba në verë largohet nga Mancehster Unitedi

04/01/2021

Paul Pogba në verë do të largohet nga skuadra e Manchester Unitedit. Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano ka njoftuar se mesfushori i Manchester Unitedit, Paul ... Read More

Torreira në Serie A, befason me klubin e ri

04/01/2021

Lucas Torreira pritet që gjatë janarit të largohet përfundimisht nga Arsenal. Skuadra e Fiorentinas po synon transferimin e mesfushorit uruguaian Lucas Torreira, ka njoftuar të ... Read More

Kjo është mesfusha e frikshme e Interit

01/01/2021

Eriksen largohet, ja mesfusha e frikshme e Interit. Inter është duke punuar shumë në merkato për të gjetur emrat e rinj në mesfushë ashtu siç ... Read More

Milan dhe Arsenal në luftë për huazimin e talentit të Barcelonës

30/12/2020

Riqui Puig pritet të largohet në janar nga Barcelona. Arsenali në janar do provojë huazimin e mesfushorit të Barcelonës, Riqui Puig. “Topçinjtë” kanë nisur një ... Read More

Muriq largohet në janar? Flet drejtori i Lazios

29/12/2020

Lazio e mohon lajmin se do ta largojë Vedat Muriqin në janar. Vedat Muriqi nuk do të largohet nga Lazio në janar –Igli Tare, drejtori ... Read More