Tag: larg

Ky qen udhëtoi 380 kilometra për t’u kthyer në shtëpi

30/08/2021

Një qeni i humbur me pushime në Francë u shfaq në qytetin e tij të lindjes 380 kilometra larg. Kur u kthyen nga pushimet në ... Read More

Si vepron kur dëshiron të humbasë disa kilogramë në pak kohë? Lori Hoxha na tregon sekretin

12/08/2021

Lori Hoxha preferon që jetën e saj private ta mbajë larg syve të publikut, por ka raste që shprehet me ndjekësit nëpërmjet bisedave virtuale që ... Read More

Sanchez kalon tek rivalët e Interit

12/08/2021

Alexis Sanchez kalon tek rivalët e Interit. Alexis Sanchez duket shumë larg arritjes së një marrëveshje për rinovimin e kontratës me Interin. Kjo për faktin ... Read More

Greta Koçi fejohet në fshehtësi të plotë, ja cili është djali që i ka fituar zemrën

06/08/2021

Greta Koçi ka kohë që po qëndron larg vëmendjes mediatike. Ajo nuk ka preferuar të japë detaje për jetën e saj private dhe lajmet për ... Read More

Rodriguez bën sakrificën e madhe për të nënshkruar me Milanin

05/08/2021

Jens Petter Hauge është një hap larg largimit nga Milano për një tarifë prej rreth 12 milionë euro, dhe kjo do t’i lejojë Rossonerët të ... Read More

Milan merr lajmin e mirë për Ibrahimovicin

03/08/2021

Ibrahimovic është dy javë larg rikthimit në fushë. Zlatan Ibrahimovic po punon fort për rikthimin nga lëndimi. Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është afër rikthimit ... Read More

“Mama ja dola për të dyja ne”, Luana Vjollca bën realitet ëndrrën e saj të madhe!

17/06/2021

Luana Vjollca ka qëndruar larg muzikës për një kohë të gjatë për shkak të angazhimeve profesionale me emisionin “Shiko kush luan”. Këtë të fundit e ... Read More

Më në fund! Luana Vjollca po bën realitet ëndrrën e saj dhe s’mund të ishte më e lumtur se kaq!

15/06/2021

Luana Vjollca ka qëndruar larg muzikës për një kohë të gjatë për shkak të angazhimeve profesionale me emisionin “Shiko kush luan”. Këtë të fundit e ... Read More

Fshati shqiptar ku askush nuk shkon nuse, meshkujt 50-vjeç dhe beqarë

11/06/2021

Ndodhet rreth 8 km larg autostradës Rrogozhinë-Kavajë, ku 20 familje jetojnë në izolim të plotë, pa ujë, pa kanalizime, në kushte mbijetese. Bëhet fjalë për ... Read More

Një yll tjetër i Milanit paketon valigjet

03/06/2021

Calhanoglu – Milan, larg marrëveshjes. Mesfushori ofanziv turk ka mundësi të largohet nga Milani dhe mund t’i bashkohet Juventusit gjatë verës që vjen Hakan Calhanoglu ... Read More

Ndryshon gjithçka: Zbulohet ekipi i ri i Donnarummas

31/05/2021

Donnarumma larg Milanit por jo për Juventusin!. Gianluigi Donnarumma padyshim që është çështja më e përfolur tek kampi i Milanit por në përgjithësi në mbarë ... Read More

E fejuara Shpatit live nga gjinekologia, befason me postimin e saj

28/05/2021

E fejuara Shpatit live nga gjinekologia: Tani ju tregoj a jam apo jo shtatëzënë. Hiq më larg se dje në media qarkulluan lajme se Shpati ... Read More