Tag: lajmit

Dua Lipa uron Vjosa Osmanin: Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në majë

06/04/2021

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa i është gëzuar lajmit se Vjosa Osmani është bërë presidente e Kosovës. Përmes një postimi, Dua ka uruar ... Read More

Ismet Munishi emërohet trajner i Gjilanit

12/03/2021

Ismet Munishi emërohet trajner i Gjilanit. Pak pas lajmit për largimin e Bylbyl Sokolit, Gjilani menjëherë është bërë me trajner të ri. Ismet Munishi do ... Read More

Fero reagon pas lajmit se do të bëhet baba

24/02/2021

Reagimi i Feros pas lajmit se do të bëhet baba. Reperi i njohur Fero dhe bashkëshortja e tij, Arbenita së shpejti priten të bëhen prindër. ... Read More

Pasi iu publikua fotoja shtatzënë, vjen reagimi i papritur i Arbenitës

20/02/2021

Arbenita Ismajli reagon pas lajmit se është në pritje të ëmbël. Çifti shumë i dashur për publikun, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti ... Read More

Milan merr lajmin e mirë para ndeshjes kundër Cagliarin

18/01/2021

Skuadra e AC Milan do ndeshet me Cagliarin në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez ... Read More

U prek me Koronavirus/ Reagon aktori: Dola pozitiv, por gëzoj shëndet të plotë. Ja ku e mora

18/06/2020

Pas lajmit se ishte prekur nga Koronavirus, ka reaguar vetë aktori. Florjan Binaj në një status në Instagram pranon se është prekur nga virusi dhe ... Read More

Pas sherrit me Ledion Lakon, Gent Hazizi shfaqet në publik me syrin e nxirë

30/04/2020

Pas lajmit se aktori Ledio Lako ishte përfshirë në një sherr me Gentian Hazizi dhe Elton Myftiu ka reaguar vetë Hazizi. Nëpërmjet rrjeteve sociale, ai ... Read More

“Ilda Bejleri aksidenton rëndë 64-vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja”, reagon moderatorja

12/02/2020

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri ka reaguar përmes një postimi në “Instastory”, pas lajmit të publikuar në mediat online për aksidentin që supozohet të këtë ... Read More

Armina Mevlani sqaron një herë e mirë thashethemet për dasmën e saj : Nuk ka dasëm këtë pranverë

03/02/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka qënë në vëmendje të mediave pas lajmit se do të martohet këtë pranverë me Shkelzen Berishën. Sipas agjentit të ... Read More

Armali Mevlani sqaron një herë e mirë thashethemet për dasmën e saj : Nuk ka dasëm këtë pranverë

03/02/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka qënë në vëmendje të mediave pas lajmit se do të martohet këtë pranverë me Shkelzen Berishën. Sipas agjentit të ... Read More

Zeka: Shumë kisha pas qejf me pa Kadri Veselin në burg dhe të poshtëruar

22/05/2019

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka reaguar pas lajmit në medie, për fajde ku përmendet edhe emri i Kadri Veselit. Përmes një shkrimi në ... Read More

Paralajmërohet padi ndaj atyre që do ta vrasin ariun e Prizrenit

11/05/2019

Agjencia për Mbrojtjen e Mjedisit në Kosovë (AMMK) ka reaguar ndaj lajmit se është vendosur që ariu i Prizrenit të vritet. Sipas kësaj agjencie ariu ... Read More