Tag: lajme

Pirlo i lumtur, lajme të mira para ndeshjes me Interin

14/01/2021

Buzëqesh Pirlo, lajme të mira para ndeshjes me Interin. Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur me lajmet e fundit të stafit mjekësor të Juventus. ... Read More

Arrihet marrëveshja me FIFA, Tirana zhbllokon merkaton

08/01/2021

Lajme të mira për Tiranën. Klubi bardheblu ka arritur marrëveshjen me FIFA duke zhbllokuar kështu merkaton. Me anë të një njoftimi për mediat, klubi bardheblu ... Read More

E çuditshme/ Elseid Hysaj rezulton për herë të dytë me COVID

10/12/2020

Lajme të këqija për Napolin dhe për përfaqësuesen Shqiptare. COVID-19 prek sërish kapitenin Elseid Hysaj. Anësori kuqezi rezultoi fillimisht pozitiv pas grumbullimit me ekipet kombëtarë, ... Read More

Maldini i jep lajmin e madh tifozëve të Milanit

06/11/2020

Maldini me lajme pozitive për Donnarummën dhe Calhanoglun. Milani është shumë pranë rinovimit të kontratave të Donnarummas dhe turkut Calhanoglu. Për ta qartësuar situatën mendoi ... Read More

Del negativ në tamponin e fundit, përfundon izolimi për Cristiano Ronaldon

30/10/2020

Lajme të mira vijnë nga Cristiano Ronaldo. Teksa qëndroi për 19 ditë me radhë i izoluar për shkak se ishte prekur nga koronavirusi, në tamponin ... Read More

Mbappe dridh PSG-në, kërkon largimin

30/10/2020

Mbappe, PSG-së: Dua të largohem. Lajme të mira për Real Madridin rreth afrimit të Kylian Mbappe. Sipas OK Diaro, Kylian Mbappe tashmë i ka thënë ... Read More

Theu izolimin, sulmuesi serb në hall të madh, rrezikon 6 muaj burg

23/10/2020

Lajme të këqia për Luka Jovic. Sulmuesi i Real Madrid rrezikon të dënohet me gjashtë muaj burg pasi nuk respektoi masat anti-Covid në vendin e ... Read More

Nostalgji/ Deputetët lajnë këpucët në pellgje uji para kuvendit? Berisha ankohet për Ramën

21/03/2020

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të ... Read More

Probleme me policinë? Pranga në shtëpinë e Françeska Jaçes, ja postimi i mikes së saj

18/02/2020

Modelja” Françeska Jaçe vazhdon të prodhojë më shumë lajme për sherret e bujshme me vajza e djem, sesa për pasarelat. Ajo ndan përditë me ndjekësit ... Read More

Sa herë në ditë duhet ta lani fytyrën

06/12/2019

Ekspertët e Shoqatës Amerikane të Dermatologjisë theksojnë që nga mënyra se si lajmë fytyrën varet si do të duket lëkura jonë Pastrimi i drejtë i ... Read More

3 ushqimet që s’duhet t’i lani kurrë para se t’i gatuani

20/11/2019

Që të vegjël na kanë mësuar të lajmë çdo gjë që hamë, përjashtojmë këtu ushqimet e përpunuara, pasi higjiena është e vetmja mënyrë që arrin ... Read More

Kurseni baterinë e iPhone në këtë mënyrë

23/10/2019

Kohët e fundit, ka pasur shumë lajme për mundësinë e errësimit të ekranit, që prej se është lansuar, ka nisur të aplikohet nga shumë aplikacione. ... Read More