Tag: Labinot

Qëndresa e Labit rregullohet si nuse, por ia ‘huqi’ keq me veshjen

13/01/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, vjen reagimi nga Labinot Tahiri

05/01/2021

Këngëtari Labinot Tahiri lutet që të mos ketë viktima nga shpërthimi që ndodhi në Ferizaj. Një bombolë e gazit ka shpërthyer në një qendër tregatre ... Read More

Labi sot feston ditëlinjden, kaq vite ka mbushur

18/12/2020

Labinot Tahiri feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot 12 orë më herët Këngëtari i mirënjohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, feston sot 41 vjetorin e ... Read More

Qëndresa vishet në fustan të shkurtër, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

13/12/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Labi del në shëtitje me gruan, kaq e bukur është ajo

05/12/2020

Labinot Tahiri sjell pamje nga vikendi me familje. Këngëtari i mirënjohur, Labinot Tahiri, pas udhëtimeve nëpër Evropë duket se po kalon kohën me familje, shkruan ... Read More

Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit

02/12/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Kush e lumturoi kaq shumë Qëndresën?

19/11/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Labinot Kabashi behet me skuadër të re

30/10/2020

Mesfushori nga Kosova, Labinot Kabashi raportohet se karrierën do ta vazhdojë në Spanjë, te skuadra e Villareal. Sipas raportimeve të fundit, Kabashi fillimisht do t’i ... Read More

Nusja e Labit i ka fryrë buzët, fotografia e fundit ia zbuloi ‘sekretin’

30/10/2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Labinot Rexha sherr me Shkëlzen Jetishin: Ja kemi kajt nonën popullit, kemi marrë 5-7 mijë euro në dasma

01/10/2020

Këngëtari Labinot Rexha është përfshirë në një debat verbal me kolegun e tij, Shkëlzen Jetishit. Rexha në një intervistë të dhënë së fundi kishte pretenduar ... Read More

“Virusi është gënjeshtër”, artistja i drejtohet këngëtarit Tahiri: Kjo është jeta ime që tre javë, po kërkoj insulinë për babanë

16/07/2020

Deklarata e këngëtarit Labinot Tahirit për koronavirusin pak kohë më parë, ku shprehej se virusi  është “një gënjeshtër” bëri bujë në media dhe siç duket ... Read More

Këngëtari i njohur dhuron 5 mijë euro fondit të shtetit për luftën ndaj COVID-19

13/04/2020

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri është një ndër persona që ka dhuruar para për fondin e shtetit për të ndihmuar në luftën ndaj koronavirusit në ... Read More