Tag: Kush

Kush feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me Pavarësinë e Shqipërisë

28/11/2020

Ja kush feston ditëlindjen sot. Festa e 28 nëntorit sjell ndërmend jo vetëm Pavarësinë e Shqipërisë, por edhe emrat e personazheve të njohur që shënon ... Read More

Kush ishte legjenda Maradona?

25/11/2020

Kush ishte legjenda Diego Armando Maradona? E mërkura u bë e zezë për gjithë botën e futbollit. Mbreti i sportit më të popullarizuar në planet ... Read More

Kush po ia zbukuron foton Zanfinës?

21/11/2020

Nuk do ta besoni se kush ia zbukuron foton Zanfinës. Ka kohë që i është larguar tregut muzikor, por që gjithmonë bie në sy me ... Read More

“Se kam patur kurrë shoqe”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbana Osmanin: S’i heq as presjen! Luana “më preu” fjalën

18/11/2020

Pasi deklaroi tek emisioni i Luanës “Shiko kush luan” se me Arbana Osmanin nuk kishte shumë shoqëri, Albana Osmani sqaron deklaratën e saj. “Ajo që ... Read More

Shpat Kasapi refuzon të urojë Afërdita Dreshajn për bebin: Nuk dua të flas për të

16/11/2020

Këngëtari Shpat Kasapi, ka qenë i ftuar në emisonin “Shiko Kush LUAN”, ku dhe ka zbuluar se ai dhe partnerja e tij shumë shpejt do ... Read More

Aurela Hoxha flet për të dashurin: Është xheloz për çdo njeri që më afrohet

15/11/2020

Aurela Hoxha e ftuar në “Shiko Kush Luan”, iu bë një intervistë me pyetje vetëm për të dhe “atë” (të dashurin e saj), duke qenë ... Read More

Nga moderatori më pak i talentuar tek ai që duhet vlerësuar më shumë, Albana Osmani flet hapur

15/11/2020

Albana Osmani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”, ku në lojën “Paintball” i ishin vendosur përballë foto të kolegëve të saj ... Read More

Luana Vjollca zbulon ‘look-un’ për puntatën e sotme në ‘Shiko Kush Luan’, moderatorja vjen si Jennifer Lopez

31/10/2020

Moderatorja Luana Vjollca është  rikthyer sërish në ekran me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, i cili edhe këtë sezon kishte rezervuar surpriza të mëdha. ... Read More

“Nuk vij dot në emision”/ Capital T i punon rrengun e papritur moderadores, ja reagimi i Luana Vjollcës

25/10/2020

Reperi Capital T ishte një  ndër të ftuarit e emisionit “Shiko Kush Luan” mbrëmjen e djeshme. Gjatë hapjes të puntatës moderatorja Luana Vjollca ndau me ... Read More

U përfol shumë për super-femrën në klipin e Dafina Zeqirit, mësoni se kush është ajo

23/10/2020

Mësoni se kush është super femra, në klipin e Dafina Zeqirit. Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme ka publikuar klipin e këngës “Zili Zili”. Projekti ... Read More

Ish deputetja serbe: Çdo kush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën

20/10/2020

Trajkoviç: Çdo kush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën. Ish-deputetja e Kuvendit Rada Trajkoviç ka shkruar në Twitter se çdo kush nga Kosova, ... Read More

Pas deklaratës për “Zogun” dhe performancës në Serbi, reagon Gold AG: Nuk e ofendova Tunën, pasi…

05/10/2020

Deklarata e reperit Gold AG për Tunën në ‘Shiko kush luan’ këtë të shtunë po bën xhiron e rrjetit.  Reperi e quajti atë si “degjenerim ... Read More