Tag: Kryebashkiaku

Kajan feston ditëlindjen, Ajola ndan foton e ëmbël familjare: Dy udhëtime të plota rreth diellit

07/10/2020

Kryebashkiaku  Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit 2018. Ajola solli në jetë ... Read More

Baba për herë të dytë, aktori i humorit zbulon gjininë e fëmijës: Jam më i lumturi në botë

14/04/2020

Aktori i njohur i humorit dhe njëkohësisht kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Kryetari i Bashkisë ... Read More

Fshati ku lindin vetëm femra

17/08/2019

Kryebashkiaku ka vendosur edhe një çmim për nënën që do të sjellë në jetë një djalë ndërkohë që një grup shkencëtarësh po studion anomalinë e ... Read More

Rama, studentëve: Shkoni në mësim, do humbisni vitin

02/02/2019

I shoqëruar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po zhvillon një takim me studentet në ... Read More

Erion Veliaj mirëpret në zyrën e tij Adelina Ismailin

01/02/2019

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka mirëpritur sot (e premte) në zyrën e tij këngëtaren e madhe, Adelina Ismiali. Dyshja në fjalë publikuan fotografi në ... Read More