Tag: korrik

Djali bën 3 muajsh, Aurela Hoxha ndan foton e rrallë me Alaron

27/08/2021

Në fund të muajit korrik, Aurela Hoxha konfirmoi se është bërë nënë. Modelja ndau mes shumë fotosh edhe disa momente me të voglin, duke i ... Read More

Aurela Hoxha zbulon sekretin si erdhi kaq shpejt në formë pas lindjes!

22/08/2021

Në fund të muajit korrik pas shumë thashethemeve, Aurela Hoxha konfirmoi se është bërë nënë. Modelja ndau mes shumë fotosh edhe disa momente me të ... Read More

Festë në shtëpinë e Turit dhe Orindës, Atara bën 1 muajsh

15/08/2021

Orinda Huta dhe Turjan Hysko, çifti i njohur i ekranit u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara. ... Read More

“Pastaj lindi Atara dhe u zbutën gjakrat”, Turi publikon foton e rrallë me Orindën

12/08/2021

Çifti simpatik i ekranit shqiptar, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bekuan më 15 korrik me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Atara.Menjëherë ... Read More

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

01/08/2021

Më 24 korrik, Jennifer Lopez i ka mbushur 52 vjet, mirëpo trupi i saj nuk e tregon këtë moshë. Këngëtarja dhe aktorja e famshme, së ... Read More

Befason studimi i ri: Pak alkool, mbron zemrën!

28/07/2021

18:35 | 27 Korrik 2021 Nëse keni ndonjë problem kardiovaskular, një sasi e vogël alkooli çdo ditë mund t`ju ndihmojë të reduktoni rrezikun e një ... Read More

Teuta Krasniqi po e feston ditëlindjen, ja sa vjet po i bën ajo

27/07/2021

Aktorja e njohur shqiptare sot ka ditëlindjen. Teuta Krasniqi, ka lindur me 27 korrik në vitin 1982. Dhe, sot ajo mbush 39 vite me urime ... Read More

Edona e ka sot ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

26/07/2021

Edona Llalloshi sot po feston 42 vjetorin e lindjes Data 26 korrik është e veçantë për Edona Llalloshin. Këngëtarja e cila ka vite që është ... Read More

Zgjidhni lulen tuaj të preferuar dhe zbuloni se kur do të martoheni

26/07/2021

08:44 | 25 Korrik 2021 TulipanJu do të martoheni midis moshës 21 dhe 23 vjeç. Tulipanët do të thonë dashuri e përsosur. Me shumë gjasa, ... Read More

Orinda Huta publikon fotot nga lindja e Atarës

24/07/2021

5 korrik 2021 ishte dita e bekuar që ndryshoi plotësisht jetën e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës. Dyshja u bënë prindër për herë të parë ... Read More

Cjapi me 5 brirë rrëmben vëmendjen në tregun e gjësë së gjallë

22/07/2021

11:58 | 21 Korrik 2021 Pak ditë përpara se besimtarët myslimanë të festonin Kurban Bajramit, një cjap me 5 brirë tërhoqi vëmendjen në një treg ... Read More

Top 20 linjat ajrore më të mira në botë për vitin 2021

21/07/2021

23:46 | 20 Korrik 2021 Ka qenë një vit i çuditshëm për industrinë e aviacionit, me shumë kompani ajrore që vendosin aeroplanë për pjesë të ... Read More