Tag: komentuara

Me këtë fotografi të veçantë Genta e uron 28 nëntorin

28/11/2021

Genta Ismajli, padyshim është njëra nga figurat publike me të komentuara. Ajo disi është larguar nga skena muzikore, pasi që shumë shpejtë do të bëhet ... Read More

Me lot e përqafime, e gjeni dot kush e priti Semi Jaupaj jashtë “Big Brother VIP”

27/11/2021

Një ndër gjërat më të komentuara në Big Brother VIP, është shoqëria Semi-Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Shoqëria fillimisht e konsideruar e tepruar mes Semit ... Read More

Nga palestra Arta Nitaj tregon të pasmet e saj “bombastike”

23/11/2021

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara. Arta Nitaj është njëra ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur ... Read More

Grimerja me këtë grim e ka shndërruar Leonora Jakupin në Elvana Gjatën!

22/11/2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në show-bizzin shqiptar. Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ... Read More

Loredana e dërgon Hanën në lodra,por gjithë vëmendjen merr ky detaj

21/11/2021

Loredana Zefi, është njëra nga femrat më të komentuara të show-bizzit. Që nga përhapja e lajmit se ajo është në lidhje me reperin e njohur, ... Read More

Mevlani i dedikon sërish këngë Ledjanës?! Ish-konkurrentja e Përputhen i zbulon sekretin

15/11/2021

Kënga për Ledjanën nga Mevlani ishte padyshim ndër gjërat më të komentuara dhe më të bujshme të programit të njohur të dashurisë Për’puthen. Që në ... Read More

Po sikur Mark Frroku ta tradhtonte? Rudina Dembacaj: Do…

15/11/2021

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuara të mediave rozë. Më 1 tetor të këtij viti ata madje kurorëzuan me ... Read More

Adelina del për darkë, në këtë gjendje e poston burrin e saj

14/11/2021

Adelina Tahiri, padyshim është njëra nga artistet më të komentuara të momentit. Ani pse nuk ka sjellë një këngët të re, ajo vazhdon të jetë ... Read More

Leonora Jakupi vishet si ‘kullerkë’ për të dal në qytet

25/10/2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në shoë-bizzin shqiptar. Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ... Read More

Me këtë veshje, Leonora tregon se është një zonjë e vërtetë

22/10/2021

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në show-bizzin shqiptar. Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ... Read More

Shumë ndryshe nga sot, kështu dukej para ndërhyrjeve Violetë Kukaj

16/10/2021

Ajo sot është njëra nga këngëtaret më të komentuara. Këngëtarja Violeta Kukaj ka befasuar të gjithë me dukjen e re në fotot më të fundit ... Read More

U nda nga Mozzik, Loredana shfaqet krah këtij mashkulli

10/10/2021

Loredana Zefi, është njëra nga personazhet më të komentuara momentalisht. Loredana e cila njihet si reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në ... Read More