Tag: kohëve

Bearti ua shuan kureshtjen të gjithëve, zbulon arsyen e ndarjes me Tean

12/04/2021

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga ... Read More

Tea dhe Bearti realizojnë fotosesionin e parë, publikojnë pamje të ‘nxehta’

22/02/2021

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga ... Read More

Kurrë mos hani sallata të gatshme, të paketuara, ja çka mund t’ju ndodh

21/02/2021

Mos hani sallata të gatshme, të paketuara! Kohëve të fundit në dyqane janë paraqitur sallata të paketuara, si të gatshme për përdorim të menjëhershëm. Por, ... Read More

Njihuni me vjehrrën e Teas, ajo qenka një bukuroshe e vërtetë

18/02/2021

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga ... Read More

Kaq romatik është Bearti, shikoni surprizën që ia ka bërë Teas për Shën Valentin

14/02/2021

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar kunata e Teas

12/02/2021

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga ... Read More

Të dashuruar ‘kokë e këmbë’, Bearti e Tea publikojnë foto duke u puthur

11/02/2021

Tea dhe Bearti janë çifti më i përfolur kohëve të fundit në Shqipëri dhe Kosovë. Pasi treguan se janë në lidhje dashurie, ata po kalojnë ... Read More

“Nuk dua që…” Jennifer Lopez reagon sërish pas akuzave për ndërhyrje estetike

26/01/2021

Këngëtarja Jennifer Lopez kohëve të fundit është akuzuar se ka bërë ndërhyrje estetike. Këngëtarja tregoi se përdor produkte anti-rrudhë, dhe kjo është dhe arsyeja pse ... Read More

Fifi në lidhje me Fationin? – A është kjo arsyeja e largimit nga emisioni?

23/01/2021

A është kjo arsyeja e largimit të tij? Këngëtarja, Fifi është përfolur mjaftë shumë kohëve të fundit për një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Fatjonin. ... Read More

Lemza simptomë e re e Covid-19

04/01/2021

Koronavirusi kohëve të fundit ka pësuar mutacion. Një simptomë e re e variantit të ri të koronavirusit ka filluar të shpërndahet me shpejtësi të madhe ... Read More

I dashuri i ri i Fjollës shumë romantik, ia kushton disa vargje këngëtares

03/12/2020

Ata kohëve të fundit kanë ndarë dedikime të shumta ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina dhe partnerin e saj të ... Read More

Gjystës ky mashkull i dhuron lule e puthje

18/11/2020

Ky mashkull i dhuron lule e puthje Gjystës. Këngëtarja nga Ulqini Gjyste Vulaj kohëve të fundit po din të jetë mjaftë aktive në rrjetet sociale. ... Read More