Tag: “Klan”

Nga ‘zënkat’ me Albanin, te fjala e parë që ka thënë Duam, Miriam tregon detaje interesante për familjen

03/12/2020

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në Tv Klan, ku ka folur për eksperiencën në botën e ... Read More

Robert Berisha provon veten si moderator, Nora Istrefi e mbështet publikisht

21/10/2020

Në vetëm pak ditë, këngëtari i njohur, Robert Berisha pritet të nisë programin e tij në ‘Klan Kosova’, i titulluar “Robi plaket kur don vetë”. ... Read More

“Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…”, moderatorja tregon gabimin në prenotim

13/08/2020

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ishte e ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan. Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite ... Read More

Gruaja nuk ecën dhe nuk flet më, burri: Do t’i shërbej deri në fund

08/06/2020

Luan Laçi rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan, historinë e tij të veçantë të dashurisë me bashkëshorten Lirie. Ata prej 44 vitesh janë ... Read More

Greta Koçi flet për herë të parë për dashurinë: Jam shumë e lumtur

05/03/2020

E ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte këngëtarja e njohur Greta Koçi. Ajo në 29 shkurt publikoi projektin e ri muzikor ... Read More

 “Na ndodh që edhe zhgënjehemi”/ Rrëfimi i sinqertë i Jonida Maliqir

23/02/2020

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në spektaklin “Klanifornia” në Tv Klan, ku i është përgjigjur pyetjeve të moderatores Marina Vjollca.Jonida është shprehur se ... Read More

Haxhiu: Situata në Berlin është duke shkuar “llugë” (Video)

29/04/2019

Drejtori i televizionit “Klan Kosova”, Baton Haxhiu, në një lidhje direkte me drejtorin e Informacionit në RTV Dukagjini, Fidan Rama, ka thënë se takimi që ... Read More

Haxhiu: Gjermania nuk e ka përkrahur Pavarësinë e Kosovës e as bombardimet e NATO-s (Video)

26/04/2019

Drejtori i televizionit “Klan Kosova”, Baton Haxhiu, ka thënë se ideja e korrigjimit të kufijve ka dalë për shkak të pafuqisë së Gjermanisë për të ... Read More

Baton Haxhiu: Me Ramush Haradinajn nuk flasë më për politikë (Video)

26/04/2019

Drejtori i televizionit “Klan Kosova”, Baton Haxhiu, ka thënë çështja e ndryshimit të kufijve është keqinterpretuar dhe sipas tij asgjë nuk ndodh jashtë Kuvendit të ... Read More

Genta Cana shtatzënë, do të befasoheni kush është i dashuri i saj

31/03/2019

Prezantuesja e njohur e Klan Kosovës, Genta Cana, është në pritje të fëmijës së saj të parë.Moderatorja e cila e udhëheq emisionin “Minuta e Fundit”, ... Read More

Ermal Mamaqi rikthehet në skenën e ‘Portokallisë’ pas 12 viteve

23/03/2019

Sot, ai moderon suksesshëm “Xing” me Ermalin në TV Klan, ku pjesë e studios së tij televizive janë bërë ndër vite personazhe nga më të ... Read More

Deklaratat e Manevskit, Ahmeti citon Darvinin: Fiton ai që mundë të përshtatet me kohën

07/11/2018

7 Nëntor 2018 / 21:10 Ali Ahmeti në një emision në televizionin Klan komentoi shkrimet e fundit të ish ministrit të drejtësisë Mihajllo Manevski, duke ... Read More