Tag: Kida

Kida tregon edhe njëherë se është me shumë stil, mori tërë vëmendjen me këtë veshje

20/04/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida shfaqet tërheqëse nga Dubai

10/04/2021

Kida shfaqet tërheqëse nga Dubai. Këngëtarja kosovare, Kida, vazhdimisht është në qendrën e medieve rozë, për stilin unik dhe për jetën superluksoze që bën. Ajo ... Read More

Kida në krahët e këtij djali në Dubai

10/04/2021

Kida në Dubai me reperin e njohur gjerman. Këngëtarja, Kida ditëve të fundit ka bërë të ditur përmes postimeve në rrjete sociale që është nisur ... Read More

Do të mbetni gojë hapur, me këto xhinëse del në publik Kida

07/04/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida sapo bëri një ndryshim ne pamje, shikoni si po duket

17/03/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kush ia bëri këtë befasi kaq të këndshme Kidës?

03/03/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më të dashura për publikun. Ajo është shumë e përfolur edhe për pamjen e saj, shkruan ORAinfo. ... Read More

Kida blenë veturë 120 mijë euro, publikon pamje të luksoze

28/02/2021

Kida blenë mercedes ‘G-class’. Këngëtarja kosovare Kida ndonëse e re në moshë por ka arritur mjaft shumë sa i përket karrierës. Bukuroshja çdo herë lanson ... Read More

Kida na prezanton me veturën e saj super-luksoze

26/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida ndryshon sërish ngjyrën dhe stilin e flokëve, kësaj radhe i ka rënë pikës

25/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida sapo doli nga frizerja, ka bërë grimin më të veçantë që keni parë

16/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida pozon pa të brendshme, shikoni si po duket

24/01/2021

Kida pozon pa reçipeta, merr vëmendje me gjoksin. Këngëtarja e njohur Kida, ka publikuar imazhe nga prapaskenat e klipit “Edhe sa”. Pranë makinës luksoze “Bentley”, ... Read More

Kjo xhaketë e Kidës kushton gati sa një Golf 2-sh!

20/01/2021

Këngëtarja e njohur kosovare, Kida, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, duke publikuar foto të ndryshme. Ndërsa, përveç karrierës, Kida shquhet edhe ... Read More