Tag: këtij

Gattuso afër largimit nga Napoli, shkon tek rivalët e napolitanëve

09/04/2021

Lamtumirë Napoli, Gattuso tek rivalët e napolitanëve. Qëndrimi i Gennaro Gattusos tek Napoli pas këtij sezoni duket se është një gjë shumë e vështirë për ... Read More

Lamtumirë Chelsea, Giroudi po transferohet të gjiganti nga Serie A

03/04/2021

Sulmuesi francez, Oliver Giroud do të largohet nga Chelsea në fund të këtij edicioni. Giroud është në vitin e fundit të kontratës me klubin londinez ... Read More

Juventusi i pakënaqur me yllin e ekipit

30/03/2021

Adrien Rabiot do të largohet në fund të këtij sezoni nga Juventusi. Drejtuesit e klubit italian kanë vendosur ta shesin mesfushorin pasi nuk janë të ... Read More

I ra shorti me Real Madridin në Champions Legue, Klopp reagon

19/03/2021

Klopp ka reaguar pas këtij shortit. “Emocionuese”, kështu e përshkroi Jurgen Klopp shortin e Ligës së Kampionëve. Ekipi i tij, Liverpooli do të ndeshet në ... Read More

Barcelona merr vendim të papritur, e qet në shitje yllin e madh

12/03/2021

Antoine Griezmann mund të largohet nga Barcelona në fund të këtij edicioni. Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, sulmuesi francez nuk ka bindur drejtuesit e klubit ... Read More

Miriam Cani përkujton nenën e vdekur me këto fjalë prekëse

07/03/2021

I vdiq nëna para 12 viteve, Miriam Cani kujton atë përmes këtij imazhi. Këngëtarja ka ndarë fotografinë me ndjekësit dhe fansat në rrjete sociale. Miriam ... Read More

Largim i madh nga Interi

04/03/2021

Ashley Youngu pritet të largohet nga Interi në fund të këtij sezoni. Siç raporton “The Mirror”, anglezi dëshiron që në verë të kalojë te Watfordi, ... Read More

Kjo është arsyeja e vërtetë e ndarjes së Kim Kardashian me Kanye West

28/02/2021

Kim Kardashian dhe Kanye Ëest i kanë dhënë fund martesës së tyre. Më 19 shkurt të këtij viti, Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga ... Read More

E shiti verën e kaluar, Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari

25/01/2021

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham. Reali e shiti në ... Read More

Ylli i madh po kalon tek Milani

15/01/2021

Maldini dëshrion me çdo kusht transferimin e këtij lojtari në Milan. AC Milan janë në të nënshkruar kroatin Mario Mandzukic. Duke u bazuar në raportimet ... Read More

I dashuri ndan fotografi krah Adrianës të realizuara gjatë vitit: Më mungon, shihemi së shpejti

31/12/2020

Aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, gjatë këtij viti ka arritur suksese të mëdha në karrierë, duke bërë që emri i saj të përmendet edhe në ... Read More

Ky do të jetë moti për sot

31/12/2020

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë gjatë ditës së fundit të këtij viti. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) parashikon reshje ... Read More