Tag: Këngëtari

E fejuara ka 3 kërkesa, ky është reagimi i Shpatit

03/04/2021

E fejuara ka 3 kërkesa, Shpati i thotë menjëherë ”u kry”. Këngëtari Shpat Kasapi dhe e fejuara tij, Selvije Jao po e shijojnë dashurinë e ... Read More

Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet Shpat Kasapi

02/04/2021

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, në fund të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen Selvije Jao. Kjo e fundit ... Read More

“Rikthehet” Ledri Vula në BABASTARS

01/04/2021

Ledri Vula “rikthehet” në BABASTARS. Këngëtari, Ledri Vula u largua nga grupi ‘BABASTARS’ gjatë vitit 2012, e që pas një kohe të gjatë pauze, ai ... Read More

Sinan Vllasaliu e ka sot ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

31/03/2021

Këngëtari i shumë pëlqyer e shumë kërkuar nga publiku Sinan Vllasaliu feston sot ditëlindjen. Ndonëse pamja e tij tregon shumë më pak, por Sinani sot ... Read More

Pas ndarjes nga Patrisi, ky është raporti që ka Roberti me Tunën

28/03/2021

Këngëtari Robert Berisha nuk heziton së foluri publikisht për jetën e tij private. I ftuar në emisionin “E Diell”, ai rrëfeu gjëra të shumta duke ... Read More

Bujar Qamili rrëfen betejën e vështirë me Covid-19: Pas 4 ditësh gjendja u përkeqësua, djali më tha ke qëndruar 21 ditë në koma

24/03/2021

Këngëtari i dashur për publikun  Bujar Qamili pak kohë më parë u infektua me Covid-19.  Në një lidhje me Skype në emisionin “Wake Up”, Bujari ... Read More

Afrim Muçiqi mbrëm këndoi në një dasëm, këngëtari jep detaje

22/03/2021

Afrimi tregon detaje rreth dasmës që ka mbajtur mbrëmë. Këngëtari i njohur kosovar Afrim Muçiqi, ka hedhur poshtë raportimet e sotme se shteti, respektivisht policia ... Read More

Policia në aksion, futet në dasmën ku po këndonte Afrim Muqiqi, shpërndan gjoba

21/03/2021

Policia futet në dasmën ku po këndonte Afrim Muqiqi. Këngëtari kosovar Afrim Muqiqi ka vendosur t’i mbajë dasmat që nga e sotmja. Në një video ... Read More

S’pyet për masa as Qeverinë, Afrim Muqiqi nis sezonin e dasmave, e “kall” atmosferën në këtë aheng

21/03/2021

S’pyet qeverinë- Afrim Muqiqi e mban premtimin, fillon dasmat Këngëtari Afrim Muqiqi ditë më parë paralajmëroi se së shpejti do të filloi t’i mbajë dasmat ... Read More

Andrra dhe Sinain bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë të foshnjës

20/03/2021

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë. Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani janë bërë prindër ... Read More

21 ditë në koma/ Bujar Qamili tregon luftën me COVID-19 në Itali: Djali më tha ‘s’dua të tregoj çfarë ke kaluar’

19/03/2021

Këngëtari Bujar Qamili ka rrëfyer në emisionin “Rrugëtim me Anilën” në Neës24 luftën me COVID-19. Këngëtari i njohur shkodran e ka kaluar këtë sfidë të ... Read More

Bujar Qamili flet për infektimin me Covid-19: Ishte një traumë

16/03/2021

Këngëtari Bujar Qamili në dhjetor të vitit të shkuar u infektua me koronavirus, ndërsa u raportua se ndodhej në terapi intensive në spitalin Infektiv. Mirëpo ... Read More